LOJİSTİK HİZMETLERİ

Sertrans Logistics olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz entegre lojistik hizmet çözümleri ile fark yaratırız. Sektörlere özel hızlı, esnek çözümlerimiz, uzman ekibimiz ve güçlü IT altyapımız ile ticaretinize güç, işinize değer katarız. Sunduğumuz profesyonel ve nitelikli lojistik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı, verimli ve güvenilir bir deneyim vadediyoruz. Tüm lojistik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında çözme kabiliyetine sahip hizmet anlayışımız, kendi WMS yazılımımız Akıl işi ve lojistik sektöründe sayılı firmanın erişebildiği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına akredite Ar-Ge merkezimiz ile her türlü ihtiyacınıza; hızlı, doğru ve düşük maliyetli çözüm sunma kabiliyetine sahibiz.

Depolama ve Antrepo Hizmetleri

Sertrans Logistics olarak depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için avantajlı çözümler sunarız. Dünya standartlarında depolama hizmetleri sunmak için özel olarak tasarlanan toplam 140 bin metrekarelik depolama alanına sahibiz. Gerek B2B gerekse B2C alanında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun esnek, verimli ve katma değeri yüksek çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimizin tercihlerini ve memnuniyetlerini gözeterek, 30 yıldan uzun bir süredir lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Tedarik zinciri yönetiminin tamamlayıcı hizmetlerinden biri olan antrepo hizmetlerini serbest depolarla aynı çatı altında sunmaktayız. Sertrans Logistics olarak antrepo hizmetleri konusunda İstanbul Erenköy ve Muratbey Gümrüklerine bağlı antrepolarda, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlülük Belgesi (AEO) sayesinde yüksek kaliteli hizmet sunar ve ihracat süreçlerinde hızlı ve verimli bir lojistik yönetimi vadederiz.

 

E-Ticaret Lojistiği Hizmetleri

Teknolojinin gelişimi ile insanların alışkanlıklarını büyük ölçüde etkileyen dijitalleşme, e-ticaret faaliyetlerinin yoğunluğunu artırmaya devam ediyor. Sertrans Logistics olarak e-ticaret lojistiği hizmetlerimizi, ürünlerin alıcılara istenildiği şekilde, güvenle ve hızla teslim edilmesi için gereken bütün hassasiyetleri gözeterek sürdürüyoruz. Dünya çapında tanınırlığa sahip önemli markaların bir numaralı tercihi olan şirketimiz, kargoya teslimat zamanlamasında %99 oranında başarı göstererek müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak adına size destek olur. Geniş depolama kapasitemiz ve uzman ekibimiz ile günde 140 binin üzerinde ürün çıkışı gerçekleştirerek, çağın yeniliklerini takip ederek müşterileri için en doğru hizmet sunarız.

"Yapay Zekâ" alt yapısına sahip WMS yazılımımız sayesinde, en hızlı rotayı saniyeler içinde tespit ederek ürün toplama sürecini en kısa sürede tamamlarız. Bu sayede operasyonel hızımız maksimum seviyeye çıkar ve siparişleriniz hızla paketleme sürecine geçer. Bu uygulamayı yapabilen sektördeki tek şirketiz ve üstelik bu süreci kendi WMS yazılımımız ile yapıyoruz.

 

Neden Sertrans Logistics’i Tercih Etmelisiniz?

Biz Türkiye’nin ilk e-ticaret lojistiği şirketiyiz ve bu alanda ülkemizin en deneyimli ve çözüm odaklı ekibine sahibiz. Uzun yıllardır alanında uzman ekibimiz ile hem yurt içi hem de yurt dışında lojistik hizmetleri sunan firmamız, dünyanın pek çok bölgesinde tanınırlığa ve güvenilirliğe sahiptir. Bu nedenle Sertrans, global birçok markanın bir numaralı çözün ortağı konumundadır.

Müşterilerimize lojistik faaliyetlerinden çok daha ötesini vaat eder, her türlü ihtiyacınız için özel çözümleri tek çatı altında sunarız. Böylelikle lojistik hizmetleri için güvenilir bir firma ile çalışmanın rahatlığını hissederken işinizin diğer alanlarına daha kolay odaklanabilirsiniz. Katma değerli hizmetlerimiz şirketinizin daha hızlı büyümesine ve itibar kazanmasına yardımcı olan çözümlerimiz ile  Sertrans, müşterilerine en verimli lojistik operasyonlarını vadeder.

Teknolojik anlamda kendi bünyemizde çözüm yaratma kabiliyetlerimiz, yüksek depolama kapasitemiz, ihtiyaca göre şekillenebilen esnek iş yapış modelimizi ile en iyi hizmeti sizin için her zaman hazır tutarız.

Eğer siz de lojistik süreçleriniz için uzman bir ekip ile çalışmak ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak isliyorsanız teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEKTÖRLER

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın