Antrepo Genel Bakış

Antrepoda Mevzuata Hakim Ekip ile
İşiniz Kolay ve Hızlı

Sertrans, uçtan uca tedarik zincirini tamamlayıcı hizmetlerden biri olan antrepo hizmetlerini serbest depolarla aynı çatı altında sunmaktadır. Erenköy ve Muratbey Gümrükleri’ne bağlı iki antrepoları ve uzman ve deneyimli ekibiyle, gümrükleme, elleçleme ve etiketleme gibi katma değerli antrepo hizmetlerde hızlı ve hatasız hizmet sunar. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlülük Belgesi (AEO) sayesinde, ihracat yapan müşterilerin zamandan tasarruf etmesine imkân sağlayarak işlemlerine hız katar.

Antrepo

Sertrans olarak, uçtan uca tedarik zincirini tamamlayıcı hizmetlerden biri olan antrepo hizmetlerini serbest depolarla aynı çatı altında sunmaktayız. Erenköy ve Muratbey Gümrükleri’ne bağlı iki antrepomuz ve uzman ve deneyimli ekibimizle, gümrükleme, elleçleme ve etiketleme gibi katma değerli antrepo hizmetlerde hızlı ve hatasız hizmet sunarız. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yetkilendirilmiş Yükümlülük Belgemiz (AEO) sayesinde, müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesine imkân sağlayarak işlemlerine hız katarız.
 

Yurt dışına transfer edilecek ürünler için gümrüklü alan depolama hizmeti veren şirketimiz, gümrük mevzuatlarına uygun olarak işlemlerin hızla ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Üst düzey kalitede antrepo hizmetleri sunan şirketimiz, gümrük mevzuatları kapsamına tabi olan malların, işlemler süresince uygun koşullarda ve güvenle depolanması için ihtiyaç duyulan alanı iş ortaklarına sunar. Ayrıca malların mevzuata uygunluk gözetilerek depoya alınması, serbest depolamada gümrük belgeleri tamamlanan malların üreticinin isteği halinde satışa hazırlanması, şirketimizin hizmetleri arasındadır. Bu kapsamda, barkodlama, birleştirme, etiketleme gibi süreçler ilerler ve emtiaların transferlerini tamamlanır. Ayrıca Sertrans Logistics olarak, teslim süreçlerinde müşterimize anbean bilgilendirme sağlar, her adım emtia sahibinin onayıyla gerçekleştiririz.

Sertrans Logistics’in Tam Donanımlı Antrepo Tesisleri

Sertrans Logistics olarak, Yetkilendirilmiş Yükümlülük Belgesi (AEO) sertifikasına sahip bir lojistik şirketiyiz. AEO sertifikamız sayesinde işlem kalitemizin standartlar ile belirlenmiş olduğunu taahhüt eder. Bu bağlamda, Erenköy ve Muratbey gümrüklerine bağlı Sertrans Logistics olarak depolama noktalarında, yüksek kalitede katma değerli hizmet sağlarız. Ayrıca, Sertrans Logistics’in tesisleri, gümrük binalarına yakınlık avantajına sahiptir. Bu sayede antrepo süresi zarfında mallar, zahmet gerektirmeden işleme, elleçleme gibi gümrük işlemlerinden geçer.
 

● Hadımköy tesisimiz, Ambarlı Limanı’na, Muratbey Gümrüğü’ne ve Çatalca Gümrüğü’ne 20 km uzaklıktadır. Ayrıca İstanbul Havalimanı’na yalnızca 30 km mesafede yer alır.

● Samandra tesisimiz ise Erenköy Gümrüğü’ne 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 kilometre uzaklıkta konumlanması sayesinde müşterilerimize lokasyon avantajı kazandırır.

Sektörlere Özel, Uluslararası Standartlarda Antrepo Hizmetleri

Yüksek kapasiteli depolarda geniş katma değerli hizmetlerimiz sayesinde Sertrans Logistics olarak, tedarik zinciri yönetimindeki uzmanlığımızın da katkısıyla farklı sektörlerdeki üreticilerin ithalat ve ihracat süreçlerini kolaylaştırırız. Türkiye’nin önde gelen markalarının yararlandığı Sertrans Logistics hizmetleri, e-ticaret, tekstil, otomotiv, perakende, kozmetik, elektronik ve sağlık sektörleri için özel çözümlerle donatılmıştır. Alanında uzmanlaşmış personel, güncel teknik donanım ve deneyim ile en iyinin hedeflendiğimiz hizmetler kapsamında, maddelerin taşıdığı riske göre depo içi lokasyon hizmeti bulunmaktdır. Hem diğer malların hem de tehlikeli yüklerin, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek uygun sistemde, araçlarla taşınması, kategorize edilmesi ve gümrük işlemlerinin uluslararası standartlarda yapılmasını sağlamaktayız.

Gerekli noktalarda sunduğumuz çözüm ortaklığı hizmetlerinin yanı sıra a’dan z’ye anahtar teslim hizmetler vererek, üreticilerin transfer, lojistik ve antrepo süreçleriyle zaman kaybetmemesini sağlarız. Farklı antrepo tipleri ile hizmet sunan Sertrans Logistics, yaptığımız yatırımlarla hata oranını minimuma indirir ve günlük artan talepleri esnek ve uygun maliyetle yönetir.

Farklı Antrepo Tipleri için Çözüm Ortağınız

Sertrans Logistics olarak, hizmet verdiğimiz tüm antrepo çeşitleri için mevzuatlara tam uyum, geniş depolama alanları ve avantajlı antrepo depolama ücretleri vadetmekteyiz. Sektörde edindiğimiz konum, imza attığımız başarılı çözümler ve zengin referanslarımız, 30 yılı aşkın süredir iş ortaklarına sunduğumuz güvenin sonucudur. Profesyonel kadromuz, geniş depo alanları ve sektörlere özel geliştirdiğimiz özgün çözümlerle ihtiyaçlarınıza yanıt veren Sertrans Logistics olarak, antrepo hizmetlerini eksiksiz almanızı sağlarız. Siz de Sertrans Logistics’in farklı depo çeşitleri, avantajlı antrepo fiyatları ve hizmetlerini tüm detaylarıyla inceleyebilir, sektör deneyimimizi de göz önüne alarak doğru çözüm ortağınızı seçebilirsiniz. Tüm lojistik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında yönetebilmek, deneyimli bir çözüm ortağı ile firmanızın sektörel büyümesini hızlandırmak için farklı lojistik ihtiyaçlarınızda, Sertrans Logistics tecrübesine güvenebilirsiniz.
 

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın