Depolama Genel Bakış

Depolama

On binlerce metre karelik bir alanda dünya standartlarında B2B, B2C ve katma değerli lojistik hizmetler sunan Sertrans ihtiyaca özel ve esnek çözümleri ile dünya standartlarında depolama hizmeti sunar. 30 yılı aşkın sektör tecrübesi, uzman ekibi ve güçlü altyapısı ile Sertrans işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.


Akıllı depolama çözümlerimizi ile Sertrans Logistics olarak, depo ve depolama sürecinde ihtiyaç duyulan katma değerli hizmet gereksinimini uluslararası standartlarda karşılarız. 30 yılı aşkın lojistik tecrübemizle, geniş kapsamlı depolama işlemlerinde (kontrol, yerleştirme, elleçleme, şirinkleme, yükleme, boşaltma, paketleme, sayım, etiketleme vb.) hizmet veririz. Ayrıca, farklı sektörlere özel geliştirdiğimiz uygulamalar, güçlü altyapımız, yetişmiş insan kaynağı varlığımız, ürünlere veya sektörlere özel hazırladığımız esnek ve yaratıcı çözümlerimiz, Sertrans Logistics’in depo alanındaki uzmanlığının kanıtıdır.

Sertrans Logistics olarak, Dünya ekonomisinin güç kaynağı olan farklı iş alanlarındaki tüm lojistik ihtiyaçlarınızın uzman partneriyiz. Bütüncül çözüm oluşturan zengin hizmet yelpazemiz sayesinde, hem transfer hem de depolama alanlarında, sektöründe lider markaların yıllardır bir numaralı tercihiyiz. Sertrans Logistics olarak, iş ortaklarımıza sunduğumuz yüksek katma değerli hizmetlerle onların büyümesine katkı sağlarız.

Sektörel İhtiyaçlara Uygun Depolama Hizmeti

140 bin metrekarelik geniş alanda, B2B, B2C ve katma değerli lojistik hizmetleri sunan bir şirket olarak, farklı sektörlere özel lojistik çözümleri üretmekteyiz.

· İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilen depolama hizmetleri uygun, envanter yönetimi desteği.
· ERP-WMS entegrasyonu üzerinden online çözümler.
· Flow through operasyonlarına uygun çözüm önerileri.
· Cross dock çözümleri.
· Ürün etiketleme, paketleme, barkodlu ürün/koli takibi, RFID işlemleri, kalite kontrol, SKT, lot, seri
numara incelemeleri.
· FIFO, FEFO, LIFO takibi.
· Askılı ürünlerin depolama imkanı.
· Sipariş konsolidasyonu.

Tüm bunların yanı sıra farklı sektörel ürünler için depolama hizmeti ve gümrükleme ihtiyaçlarını profesyonel ekiplerle Sertrans Logistics çatısı altında karşılayabilirsiniz. 

Sertrans Logistics’in Donanımlı Depolama Alanları ve Üstün Depolama Hizmetleri Sertrans Logistics olarak, mevcutta farklı lokasyonlara müşterilerimizin ürünlerini güvenle depolamasına imkân sunmaktayız. Türkiye ve Almanya’da yer alan farklı büyüklükteki depolama alanlarında, lojistik depo hizmetleri için müşterilimize farklı alternatifler sunmaktayız. Sertrans Logisitics tesislerinde ortak depolama çözümlerimiz ve profesyonel insan kaynağımız ile dijitalleşen ticaret süreçlerine entegre lojistik hizmetler sağlayarak ve farklı sektörel ihtiyaçlara uygun çözümlerimiz ile fark yaratırız. Özellikle perakende sektöründe oluşan sezonsal hareketlenmelerin, tecrübemiz ve güçlü altyapımız sayesinde, üstesinden rahatlıkla geliriz. İş ortaklarımız ile entegre çalışan altyapımızla uçtan uca lojistik çözümleri sağlamaktayız. Sertrans Logistics’te son teknoloji depolama sistemleri, ürün giriş çıkışından WMS hizmetine, stok kontrolünden fatura basımına, kalite kontrolden VAS veya iade hizmetlerine kadar birçok adımı hızla ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Teknik donanımının yanında stratejik lokasyon avantajına sahip olan tesislerimiz ulaşım ağlarına ve gümrüklere yakın konumuyla da öne çıkmaktadır.

Alanında uzman çalışanlarımız Sertrans depolarında, kalite kontrol, elleçleme, paketleme, etiketleme, kutulama, asorti oluşturma, barkodlama, garanti belgesi ekleme, güvenlik alarmı takma ve tekstil lojistiği içine dahil olan ütüleme işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca özellikle e-ticaret ve perakende alanında ihtiyaç duyulan ters lojistiği yani iade lojistiği hizmetleri de bulunur. Bunun yanında, promosyonel dönem ürün hazırlıkları, zincir mağaza dağıtımları, iade ve imha ürün toplama işlemleri yüksek kalitede gerçekleşir. Tavandan sprinkler ile yangın kontrolü, CCTV güvenlik kamera sistemi, kesintisiz güç kaynağı ile aralıksız operasyon imkanı, Back to Back Shelving Systems adı verilen raf ile geniş depolama bölümü, ağır raf sistemi ve otomatik rampa avantajları tesislerimizin ortak özelikleri arasındadır.

Sektörel Depolama Çözümleri

Hızlı aksiyon alma, yaratıcı çözüm üretme deneyimi ile farklı sektörlerin (Perakende, e-ticaret, otomotiv, kozmetik, sağlık, elektronik ve e-tekstil) gereksinimlerine uygun olarak geliştirilen alanlar, Sertrans Logistics tecrübesiyle ihtiyaçlara yanıt verilir. Yüksek kalitede depolama hizmetleri lojistik altyapıyla beraber, müşterilerimize en iyi çözümü bulmasına imkan sunarız. Hızlı ve etkin depo desteği, antrepo çözümleri, lojistik ve ters lojistik servisleri, ticarete değer katan katma değerli hizmetler, Sertrans Logistics tarafından kesintisiz bir şekilde verilir. 

Otomotiv, kozmetik, elektronik, perakende ve tekstil sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektördeki yetkinliğini 30 yıllı aşkın tecrübesi ispatlayan Sertrans Logistics, hem çözüm ortaklığı hem de anahtar teslim işbirliği imkanı sunmaktadır. Ayrıca, taşımacılık ve lojistik çözümleri tek çatı altında kontrol etmek isteyen üreticilere bütüncül çözümler vadeder. Taşımacılık ve depolama süreçlerini güvenilir tek bir partner ile yürüterek, iş akışının sorunsuz devam ettiğinden emin olabilirsiniz. Böylelikle, farklı noktalardan hammadde tedariki, ürünlerin depolanması, lojistiği gibi adımlarla zaman kaybetmeden üretim süreçlerine odaklanabilirsiniz. Siz de tüm depolama ihtiyaçlarınızda, Sertrans Logistics’in tecrübesinden yararlanarak, depolama süreçlerinin çok daha kolay ve düşük maliyetli bir şekilde tamamlandığını görebilirsiniz. Böylelikle, profesyonel kadronun ve çözüm odaklı yaklaşımın faydalarıyla, ulusal ve uluslararası ticaret süreçlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Sektöre Özel Depolama Çözümleri

Hazır veya ihtiyacınıza özel projelendirilmiş depolama çözümleri ile Sertrans ticaretinizi destekler. Sertrans alanında yetişmiş uzman ekibi, güçlü teknik altyapısı sayesinde operasyonlarınızı sürekli iyileştirerek maliyetlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar ve her zaman kusursuz hizmet almanız için güvenilir çözüm ortağınızdır.

140.000 m2'lik alanda dünya standartlarında lojistik hizmetler sunuyoruz.

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın