E-Ticaret Lojistiği Genel Bakış

E-Lojistikte Global Markaların Birinci Tercihi Sertrans

140 bin metrekare e-lojistik depolama alanı, milyonlarca ürün kapasitesi ile yıllardır yerel ve global markaların bu alanda birinci tercihi olan Sertrans, alanında uzman ekibi ve güçlü IT altyapısı sayesinde e-ticaret lojistiği operasyonlarınıza kolaylaştırır, işinize değer katar. Sertrans olarak e-ticaret lojiğinin kapasite ve kabiliyet meselesi olduğuna inanan bir hizmet anlayışına sahibiz. Türkiye’nin en büyük stok kapasitesine sahip olan lojistik şirketiyiz. Uzman kadromuz, e-ticaret lojistiği alanındaki 10 yılı aşkın deneyimiz, güçlü teknolojik altyapımızla müşterilerimize yüksek kapasite ve esnek çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin dışında Almanya, İtalya ve ABD’de e-ticaret lojistik çözüm alt yapısına sahibiz. Yeni dönemin ana ihtiyaç alanı e-ihracata uygun çözümlerimiz ve ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi) sahip sektördeki nadir şirketlerden biri olarak müşterilerimizin yanındayız.

E-Comline: E-Lojistikte Akıl İşi Çözümler

E-ticarette hizmet veren markalara özel Sertrans’ın sunduğu e-lojistik hizmeti E-Comline, işinizin tüm aşamalarında yanınızda olur, ihtiyacınıza uygun seçeneklerle size özel çözümler sunar. Lojistik ihtiyaçlarınızın büyüklüğü, hacmi ne olursa olsun, E-Comline paketlerinde markanıza uygun çözüm mutlaka var. Sektöre özel, esnek ve yaratıcı çözümlerle piyasa koşulları ve tüketici talepleri karşısında sadece daha hızlı değil, eş zamanlı olarak, hasarsız ve %100 envanter doğruluğu ile yanıt vermenizi sağlamaktadır. Markanızın değerinin farkında olan Sertrans, üstün hizmet kalitesi ile markanıza değer katarak, müşteri sadakati artırmayı hedeflemektedir. Ayrıca ortak depolama çözümleri ve tecrübeli insan kaynağımız ile sektörlerin sezonsal hareketlenmelerine en hızlı ve hatasız şekilde cevap veririz.

Türkiye’nin Yapay Zekâ Destekli WMS Yazılımı: Akıl İşi

Lojistik sektöründe sayılı firmanın sahip olabildiği, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na akredite Ar-Ge merkezine sahip olan şirketimiz müşterimizi ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik çözümleri Ar-Ge takımı vasıtasıyla çözmektedir. Sertrans Ar-Ge ekibi, e-ticaret alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler ile yanınızdadır. Bu çözümlerin en önemlisi lojistik sektörünün ilk yapay zekâ destekli WMS yazılımı olan “Akıl İşi” dir. Sertrans’ın akıllı WMS yazılımı ‘Akıl İşi’ ile ürün toplama sürecinde en kısa mesafe yapay zekâ tarafından belirleniyor ve bu sayede sipariş edilen ürün en kısa sürede paketleme sürecine sokuluyor. Akıl İşi aynı zamanda ERP sistemleriyle, e-fatura entegratörleriyle, e-ticaret platformlarıyla kolayca entegre olabiliyor. Firmaların kullanımına sunduğu arayüzleriyle stoklarının, siparişlerinin grafik destekli raporlarla takibini mümkün kılıyor. Verilen e-ticaret lojistiği hizmet performansının da firmalar tarafından izlenebilmesini sağlıyor. Satıcı tarafında operasyonel verimliğin, alıcı tarafında ise hızın en temel beklenti olduğu günümüz e-ticaret dünyasında sektörün yapay zeka destekli ilk WMS yazılımı Akıl İşi, çok önemli bir görevi üstlenmiş durumda.

Fulfillment’ta Sertrans Farkını Yaşayın

E-ticaret dünyasında müşteri talep ve beklentisini karşılayabilmek başarı için en önemli kriter haline geldi. E-ticaret hızlanıyor ve Sertrans’ın kusursuz işleyen fulfilment yaklaşımı sizin bu hızı yakalamanızı sağlayacak. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve Akıl İşi ile tanışmak. Sertrans’ın akılı WMS yazılımı Akıl İşi ile en yüksek ticaret hacmine sahip satış platformları ile entegre çalışabilirsiniz. E-ticaret sitenizi kolayca Akıl İşi’ne entegre ettikten sonra stok, sipariş sayılarınız, teslimat ve iade süreçlerini tek bir platform üzerinden rahatça kontrol edebilirsiniz. Sertrans fulfilment yaklaşımında ürün kabul sürecinden iade süresine kadar tüm adımlar kontrolünüz altında olur.

Peki Sertrans’ın fullfilment yaklaşımıyla çalışmaya başladığınız neler kazanırsınız. En temel kazancınız zorlu ve karmaşık lojistik süreçlerini takip etme zorunluluğunuz ortadan kalkar. Bu sayede;

• Satış ve müşteri büyümesine odaklanabilir,
• Global pazarlara açılma imkanını yakalar,
• Sipariş adetlerinizi artırır,
• Müşteri memnuniyetini geliştirir,
• Deponuzu dijitalleştirir,
•  Stok yönetimini basitleştirir,
• Depo ve personel maliyetlerinden kurtulur,
• Siparişlerinizi gerçek zamanlı takip edersiniz.

Sertrans Logistics’in E-Ticaret Lojistiği Hizmetleri Nelerdir?

Sertrans Logistics, gelişmiş IT altyapısı, ilerlemiş teknolojisi ile beklentilerin ötesinde bir e-ticaret lojistik hizmeti verir. 10 yılı aşkın süredir çok sayıda markaya e-ticaret lojistiği alanında hizmet sunan Sertrans Logistics, sizin de yanınızda. E-ticaret faaliyetlerinizde tüm süreci detaylı bir şekilde planlanmış bir e-ticaret lojistiği hizmeti almak istiyorsanız Sertrans Logistics uzmanlığını güvenle tercih edebilir, e-ticaretin zorlu ve karmaşık lojistik süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Ürün kabulden, iade lojiştiği süreçlerine varıncaya kadar tüm aşamalarda yanınızda olan Sertrans, sadece yurt içinde değil yurt dışında da yanınızda.

ECOM’da Sertrans Farkını Yaşayın

• Türkiye’nin ilk e-ticaret lojistiği şirketi
• 10 yılı akın e-ticaret lojistiği tecrübesi
• Güçlü IT altyapısı
• Kolay entegrasyon modeli
• Tüm lojistik ihtiyaçlarını tek çatı altında çözme kapasitesi
• Yurt dışı Ecom çözümleri
• Yurt dıı B2B dağıtımı alt yapısı
• 34 yıllık uluslararası nakliye tecrübesi
• Hızlı taşıma çözümleri
• Global ve yerel referanslar Katma değerli hizmetler

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik yaklaşımları son yıllarda sıklıkla konuşuluyor. Detaylar yazımızda

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın