İntermodal Taşımacılık


Sertrans, karayolu taşımacılığına alternatif olarak kara-denizyolu, kara-demir-denizyolu, kara-demiryolu alternatifleri sunarak intermodal taşımacılık modeli ile yükünüzü tam zamanında, maliyet avantajı ile teslim eder. Çevre dostu taşımacılık modeli olan intermodal taşımacılığı Sertrans, yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile en etkin şekilde kullanılır.

Günümüzün en çevreci ve ekonomik lojistik çözümleri arasında sayılan transfer hizmeti Sertrans Logistics’in sürdürülebilir taşımacılık anlayışının en önemli parçalarından biridir.  Sertrans Logistics olarak, taşımacılık faaliyetleri için hangi yolların kullanılacağını, mevsim, lokasyon özellikleri ve en ekonomik rotaya göre belirleriz. Böylelikle doğru intermodal taşımacılık türlerini seçerek yükün nihai varış noktasına, en ekonomik ve hızlı yolla ulaşmasını sağlarız..

Sertrans Logistics ile İntermodal Taşımacılık Avantajları


● Çevre dostu mobilite, Sertrans Logistics’in intermodal taşımacılık türleri hizmetlerinin ilk avantajıdır. Sertrans Logistics’in daha az sera gazı emisyonu ve fosil yakıt tüketimi öngören intermodal taşımacılık modelinde farklı taşıma modlarını bir araya getirmektedir. 
● Sertrans’ın intermodel taşımacılık hizmeti ile çevreye duyarlı taşımacılık operasyonları hayata geçirdiğimiz gibi operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırırız. 
● Sertrans Logistics olarak intermodel taşımacılık operasyonlarımız sayesinde minimum tasıma hasarı ve sınır prosedürü, daha güvenli transit süreler, olumsuz hava şartlarından daha az etkilenme avantajlarını sunuyor durumumdayız. 
● İntermodel taşıma hizmetimiz size daha az araç yarımı, daha az yakıt sarfiyatı ve daha az iş gücü maliyeti yaratacak bu sayede taşıma operasyonlarınızı maliyeti düşecektir.

Başarılı İntermodal Taşımacılık Örnekleri, Mükemmel Planlamanın Ürünü


İntermodal taşımacılık türleri, farklı transfer modları sunar. Nakliyat sırasında modlar değiştirilirken ürünlerin elleçlenmemesi gerekir. Sertrans Logistics olarak, modlar arası geçişte, ekipmanların aynı kalmasını sağlarız. Bu sayede hem zaman tasarrufu sağlanır hem de hasar riski en aza iner. Ayrıca, trafiğin, sınır kapısı ve gümrük yoğunluklarının daha az olduğu Sertrans Logistics çözümleri sayesinde, zamanlama sorunu yaşanmaz.

Sertrans Logistics İntermodal Taşımacılık Çeşitleri ile Ekonomik Çözüm


Sertrans Logistics olarak sunduğumuz intermodal taşımacılıkta hizmetinde rekabetçi fiyat avantajı sağlarız. Transfer modlarını çeşitlendirerek, yüke uygun, ekonomik ve güvenli farklı ekipman çeşitlerini iş ortaklarımıza sunarız. Bunun yanında, Sertrans Logistics’in doğru planlama becerisi sayesinde, transfer süreci hava ve yol şartlarından etkilenmez. Böylelikle zayiat riski minimuma iner. Sertrans Logistics, ekonomik transfer yolları ile minimum risk ve maksimum güvenlik çözümleri vadeder.

Güvenilir Hizmet ile Riski Azaltın


İnsan faktörünün yer aldığı her operasyonel süreç, hata payı barındırır. Ancak insan payının azalması, hata oranında da düşük olacağının garantisini verir. Sertrans Logistics olarak bizim intermodal taşımacılık süreçimizde, eşyalar sürekli taşıma kapları arasında nakledilmediği için transfer sırasında zarar görme ve stoklarda yanlışlık olma olasılığı azalır. Buna ek olarak, elleçlenmeye bağlı meydana gelebilecek karışma, hasar ve kaybın önüne geçilir.

İntermodal Taşımacılık Özellikleri Gereği Uzman Bir Partner Gerektirir


İntermodal taşımacılık özellikleri gereği, yükü bir hayli fazla ve işlemleri yoğun bir transfer türüdür. Ancak deneyimli bir çözüm ortağı, taşıma araçları arasında geçişlerin zamanında olmasını, yüksek değere sahip mallar için doğru ekipman çeşitlerinin ve hizmet seçeneklerinin seçilmesini, ekipman esnekliğini, sözleşmelerin zamanında tamamlanmasını, geçerli konum ve durum takibinin yapılmasını sağlar. İste bu yüzden tüm bu işlemler için alanında uzman partnerle çalışmak isteyen firmalar, Sertrans Logistics’e güvenir.

Sertrans Logistics güvencesiyle çeşitlenen intermodal taşımacılık türleri, iş ortaklarımıza maksimum fayda sunar. 30 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası arenada farklı lojistik ve taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturan Sertrans Logistics, tecrübeli ve uzman kadrosuyla en etkili intermodal taşımacılık türleri arasından seçim yapmanızı ve uygun moddan etkin bir şekilde yararlanmanızı sağlar. Üstelik, yüke uygun ekonomik ekipman seçenekleri sayesinde, kaliteli hizmete en ekonomik koşullarla ulaşmanız mümkün hale gelir. Ayrıca, transfer araçları arasında geçiş, bürokratik işlemler de Sertrans Logistics deneyiminin güvencesindedir. Siz ulaşım süreci boyunca yükün rota üzerindeki hareketini takip edebilir, güvenli transferin huzuruyla iş planınızın aksamadan devam ettiğini görebilirsiniz. Sertrans Logistics ise çözüm odaklı yaklaşımı, geniş hizmet ağı ve tecrübeli uzmanlarıyla, yükünüzün hedeflenen varış noktasına tam zamanında, hasarsız ve sorunsuz ulaşmasına yardımcı olur.

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İsterseniz, Sizi Arayalım .

DİĞER ÇÖZÜMLER .

İşinize çözüm olacak diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alın

Tümünü Gör keyboard_arrow_right
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın