Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Sertrans Logistics olarak, taşımacılık faaliyetler için yüksek taşımacılık standartlarını ve özel gereksinimleri karşılarız. Proje taşımacılığı adı altında kategorize edilen, planlı taşıma metotlarının kullanıldığı ve uzman personellerin görev aldığı işlemler, şirketimizin uzmanlık alanları arasındadır. Siz de etkin operasyon kabiliyeti gerektiren proje taşımacılığı ihtiyaçlarınız için deneyimli çözüm ortağı olan Sertrans Logistics ile yol alabilirsiniz.

Zorlu ve Standart Dışı Transferler için Proje Taşımacılığı

Yaratıcı lojistik çözümler, kusursuz operasyon yönetimi, planlı taşımacılık faaliyetleri gerektiren proje taşımacılığı nasıl yönetmeliyiz sorunuza Sertrans Logistics uzmanlığı ile yanıt bulabilirsiniz. Sertrans Logistics olarak, proje taşımacılığı kapsamında, iç ve dış ticaret mevzuatlarına uygun, ithalat ve ihracat süreçlerindeki işlemler için hızlı lojistik destekler sunarız. Bu hizmetlerimiz arasında, kombine taşımacılık desteği, heavy cargo çözümleri, depolama işlemleri, aktarma, lashing, paketleme, sipariş takibi ve belge akışı yer alır. Ayrıca, Sertrans Logistics proje lojistiği ve taşımacılığı faaliyetleri içinde yer alan, müşterinin özel talepleri ve ihtiyaçları dolayısıyla oluşturulan; dağıtım ve elleçleme gibi karmaşık görevleri profesyonellikle yerine getirir. Enerji, inşaat, petrol, madencilik gibi ağır ve hacimli yüklerin söz konusu olduğu sektörler için yükleri, planlanan zamanda ve ideal maliyetler çerçevesinde varış noktasına ulaştırırız. Proje kargo taşımacılığı hedeflerinizi tam zamanında, hasarsız bir şekilde başarıyla tamamlarız.

Sertrans Logistics olarak, proje taşımacılığında, bahsi geçen yüklerin birçoğunun hassas olduğunun bilinciyle hizmet veririz. Ayrıca, her müşterimizin projesi kendine özgü olduğunu ve malzeme özellikleri projeden projeye değişiklik gösterdiğini iyi biliriz. Sertrans Logistics olarak, taleplerin doğru anlaşılması, oldukça karmaşık olan sürecin her aşamasının sorunsuz takibi, doğru çözümler sunulması için sorumluluk alırız. İş ortaklarımızla temas halinde, projeye özgün çözümü oluşturmak için yaratıcı kadroları ile sahada görev üstleniriz. Böylelikle, taşınacak malzemenin özelliklerini kavrar, monte-demonte işlemlerini gerçekleştirir, müşteriyle sürekli koordinasyon halinde çalışırız. Bu alandaki deneyimimiz sayesinde, hataların neden olacağı riskin standart bir taşımacılık faaliyetinden çok daha fazla olduğu proje taşımacılığında, hasar oranını çok düşük kalmasını sağlarız..

Buna ek olarak, Sertrans Logistics olarak proje taşımacılığında yükün hacmi çok yüksek olduğu için olası hataların, büyük maliyet farkları ortaya çıkarabileceğini farkındayız ve bu farkındalıkla planlamaya ihtimam gösteririz. Doğru ekipmanla, ekonomik rotanın oluşturulmasını sağlar, uygun transfer modunu tercih ederek profesyonel hizmet veririz. Standart transfer süreçlerinde kayda alınmayan birçok detayı, önemle masaya yatırırız. Uzman Sertrans Logistics kadrosu planlama yaparken terminal ve limanların kapasitelerini, üst geçit yüksekliklerini, köprülerin ağırlık taşıma bilgilerini, yolların şerit sayısını ve trafik yoğunluğu varıncaya kadar bir birçok detayı göz önüne alır.

Hacimli Yükler için Proje Taşımacılığı Çözümleri

Sertrans Logistics, proje taşımacılığı ve lojistiği alanındaki deneyimi, profesyonel ve eğitimli kadrosu ile zorlu yükler için özgün çözümler tasarlar. Gabari dışı tüm yükler için gerekli izinlerin alınması, transfer ekipmanlarının seçilmesi, en uygun ve güvenli yol güzergahlarının belirlenmesi işlemleri, “ProjeTrans” markamız ile profesyonelce yönetiliriz. Enerji, inşaat, endüstri gibi farklı sektörler için özel planlamalar, komple şantiye, komple rafineri veya fuar taşımacılığı, Sertrans Logistics’in proje taşımacılığı hizmet alanları arasındadır. Buna ek olarak; büyük trafo, makine veya kazan nakliyesi gereksinimleriniz için Sertrans Logistics uzmanlığına başvurabilirsiniz.

Siz de Sertrans Logistics güvencesiyle, özel izne tabi proje ve grup yükleriniz için karayolu, havayolu ve denizyolu ile transfer seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı ticaret ihtiyaçlarınız için birbiri ile entegre olan intermodal taşımacılık çözümleriyle tanışabilirsiniz. İşlerinize çözüm oluşturacak hizmetler için Sertrans Logistics uzmanlığına güvenebilirsiniz.

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın