Sertrans, 31 yılı aşkın deneyimi ile uçtan uca lojistik hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sertrans, 31 yılı aşkın deneyimi ile uçtan uca lojistik hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşımacılık Hizmetleri .

Sertrans Logistics 30 yılı aşkın süredir uluslararası karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ve intermodal taşımacılık alanında hizmet sağlar, hızlı ve hasarsız taşımacılık ile işinize kolaylık, ticaretinize güç katar.

ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

ULUSLARARASI DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

ULUSLARARASI DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Detaylı İncele keyboard_arrow_right

ULUSLARARASI HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

ULUSLARARASI HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Detaylı İncele keyboard_arrow_right

İNTERMODAL TAŞIMACILIK

SİGORTA VE GÜMRÜKLEME

Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri


30 yılı aşkın süredir uluslararası karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ve intermodal taşımacılık alanında hizmet sağlayan Sertrans Logistics, hızlı ve hasarsız taşımacılık ile işinize kolaylık, ticaretinize güç katar. Sertrans Logistics olarak, küreselleşen dünyanın ihtiyaçlarına yanıt vererek; hammadde, üretim ve satış alanları arasındaki mesafeyi kısaltan yenilikçi çözümler üretir, uluslararası ithalat ve ihracat süreçlerinin devamlılığını sağlayan inovatif taşımacılık hizmetlerini bünyesinde bulundururuz.

Sertrans Logistics olarak, coğrafi koşullar, iklim gereksinimleri, ürün çeşitliliği, yüklerin farklı hacimleri dolayısıyla uluslararası taşımacılık nasıl yapılır sorusuna en geniş yelpazede yanıt vermeye çalışırız. Öyle ki, her müşterimiz için özel çözümler geliştirir ve ürünlerin adedi, ağırlığı, hacmi, muhafaza şartları, gönderinin hedeflenen varış tarihi gibi hususlara bağlı olarak, ideal taşıma rotasını, metodunu belirleriz.

Uluslararası Taşımacılık için Alternatif Transfer Yöntemleri


Sertrans Logistics olarak, 30 yılı aşkın süredir edindiği deneyimle, ithalat ve ihracat faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için uluslararası taşımacılık yöntemlerinde üç farklı transfer yöntemi kullanırız:

Uluslararası karayolu taşımacılığı: Sertrans Logistics çözüm ortaklarının en fazla tercih ettiği taşımacılık yöntemleri arasında karayolu yer alır. Coğrafi esneklik sağlayan, güvenli taşıma olanakları sunan parsiyel ve hızlı taşımacılık gibi türler için kolaylık sağlayan karayolu, ekonomik olmasıyla da avantaj oluşturur. Sertrans Logistics olarak, geniş araç filomuz, ekipman desteği ve uzman kadromuzla hasarsız ve hızlı çözüm sunma yaklaşımına sahibiz. Gabari dışı malların taşınması, proje taşımacılığı, aktarmalı taşıma, direkt taşıma hizmeti karayolu ile taşıma servisleri arasında yer almaktadır.

Uluslararası denizyolu taşımacılığı: Zengin rota seçenekleri ile denizyolu üzerinden yapılan uluslararası nakiyat süreçlerini profesyonelleştiren Sertrans Logistics, kargo taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, konsolidasyon hizmetleri, cross trade çözümleri için destek verir. Ayrıca güvenlik gereksinimlerini karşılar, bürokratik işlemlere hız kazandırır, doğru planlama ile zamanlama sorunu olmadan yüklerin varış noktasına ulaşmasına yardım eder. Limandan limana, kapıdan kapıya denizyolu taşımacılığı ile uluslararası nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınıza çözüm üretir.

Uluslararası havayolu taşımacılığı: Verimli ticaret süreçleri için hızın önemli olduğu sektörlerde havayolu taşımacılığı ilk tercihtir. Sertrans Logistics olarak, hem uçakla transfer hem de intermodal taşımacılık için geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Ayrıca farklı havayollarıyla yaptığımız özel anlaşmalarla dünyanın dört bir yanına erişim sağlamaktayız. Uçak kiralama, cross trade, proje taşımacılığı ve bozulabilir kargo taşımacılığı gibi özel ihtiyaçlara hızlı çözümler sunarak pazarda fark yaratırız.

Temel üç uluslararası taşımacılık yönteminin yanında, bu yöntemleri entegre olarak kullanan intermodal taşımacılık için de bizi tercih edebilirsiniz. Sürdürülebilir taşımacılık sağlayan intermodal taşıma modelinde, müşteri için en uygun transfer yöntemleri, en maliyetsiz şekliyle oluşturulur. Kara-denizyolu, demir-denizyolu ve kara-demiryolu alternatifleri üzerinden yapılan özel planlama sayesinde, mallar tam zamanında, düşük maliyet ve çevre dostu ulaşım yöntemleriyle varış noktasına ulaşır.

Uluslararası Taşımacılıkta Gümrük ve Sigortalama Hizmetleri


Uluslararası taşımacılık firmaları arasından deneyimi ve uzmanlığı ile ayrışan Sertrans Logistics, uluslararası nakliye ve lojistiğin yanı sıra sigorta ve gümrük işlemlerinde de hizmet verir. Böylelikle, yüklerin nakliyesi sırasında oluşan tüm risklere karşı mallar güvence altına alınır. Ayrıca, müşterilerimizin isteği halinde, tüm kurumsal ve bireysel sigorta işlemleri gerçekleştirilir. Buna ek olarak Sertrans Logistics olarak, gümrük işlerinizi sizin yerinize yürütme sorumluluğunu alıyor, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

Güçlü Çözüm Ortağınızla İşinize Değer Katın


Tüm uluslararası transfer süreçlerinde, deneyimli çözüm ortaklarıyla ticari adımlarınızı çok daha güvenli ve hızlı atabilirsiniz. İthalat ve ihracat yaparken, mevzuatlara hakim, bürokratik işlemler konusunda bilgili, transferde tecrübeli ve her türlü soruna karşı hazırlıklı bir transfer partneri sayesinde ürünlerinizin tam zamanında varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle, planlama ve zamanlama sorunları nedeniyle karşınıza çıkabilecek ek maliyetleri, hasar oluşumu ve kayıp risklerini en aza indirebilirsiniz. Hem sektörel büyüme için ihtiyaç duyduğunuz güven ve memnuniyet hem de mali avantajlar için siz de güçlü çözüm ortakları ile işinize değer katabilirsiniz. Sertrans Logistics’in deneyimli ve profesyonel kadrosuyla uluslararası ticaretin her aşamasında başarınızı artırabilirsiniz.

TAŞIMACILIK AĞIMIZ

200’e yakın ülke ve 800’den fazla noktada ihracat ve ithalat yüklerinizi anında ve esnek çözümlerle karşılayan Sertrans Logistics güvenilir çözüm ortağınızdır. Sertrans, güçlü acente ve uluslararası global networkü sayesinde dünyanın pek çok noktasına ulaşmanızı sağlar.

DAHA FAZLA SERTRANS .

Sertrans Logistics’i daha yakından tanımaya devam

Neden Biz

Neden Biz

Deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücüyle entegre çözümler sunan Sertrans...

AR-GE

AR-GE

İnovasyon ve dijitalleşme çalışmalarının detaylarını öğrenin…

close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın