Sigorta ve Gümrükleme Genel Bakış

Sertrans Logictics olarak ithalat ve ihracat yüklerinin güvenli ve hasarsız şekilde teslimi konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. 200’e yakın ülkede yer alan 1800’den fazla noktamız ile gümrük sigortası konusunda da deneyimimizin farkını ortaya koyuyoruz. Hava, kara, deniz yolu ve intermodal taşımacılıkta sunduğumuz çözümlerle tedarik zincirini güvence altına alıyoruz. Sigorta ve gümrük işlemleri için bir talimatınız ile Sertrans ticaretinize güven işinize kolaylık katar.

  • Yüklerin kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi esnasında oluşabilecek tüm riskleri güvence altında,
  • Dilerseniz nakliye sigortası yanında ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm kurumsal ve bireysel sigorta hizmetleri,
  • Gümrük işlemlerinizi sizin yerinize yürütme imkânı,
  • Hızlı, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet.

Gümrük Sigortası ve Sertrans’ın Farkı

Yüksek hasarsızlık oranıyla müşteri memnuniyetini üst noktalara taşırken sizlerin istek ve dileklerini ön plana alıyoruz. Üç kıtaya yayılan hizmet ağımız ile hemen her ülkeye yapacağınız uluslararası transfer sürecinde yanınızdayız. Mevzuata hâkim, donanımlı ve deneyimli ekibimiz size hem gümrükleme işlemleri sırasında gerekli olan tüm desteği verir, hem de yüklerinizin hedeflenen noktaya güven içinde ulaşmasını sağlar.

Gümrük sigortası nedir, neden yapılır, ne gibi belgeleri hazırlamak gereklidir gibi sorularınızın yanıtları için uzman ekibimizden destek alabilir ve gümrük işlemlerinizi Sertrans güvencesinde gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz gümrük işlemlerinizi sizin yerinize yürüterek vaktinizden tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede uzun ve yorucu bürokratik süreçlerle ilgili endişe etmenize gerek kalmaz. Uzman kadromuz sizin adınıza gerekli olan tüm adımları büyük bir özenle gerçekleştirerek sürecin hızlı ve hatasız işlemesini güvence altına alır.


 

Gümrük Deposu İşlemlerinde Yanınızdayız

Transferin güvenle gerçekleşmesi adına sağladığımız hizmetler ile gümrük deposu işlemlerinde de yanınızdayız. Dünya standartlarındaki depolarımız ile yüklerinizin güven içinde gümrükleme sürecini geçirmesine ve tedarik zincirinin koruma altına alınmasına destek oluruz. Elleçleme, gümrükleme ve etiketleme gibi işlemler gerçekleştirilirken antrepo hizmetlerimiz ile mallarınızı koruma altına alırız. Kullandığımız akıllı teknolojiler sayesinde sürecin her aşamasında kolayca bilgi alabilir, sevkiyatın durumunu anbean kontrol edebilirsiniz.

Gümrükleme ve gümrük tarifeleri hakkında deneyimli uzmanlarımız ile yüklerinizin hem Türkiye’de hem de uluslararası ticaret için gerekli belgelere sahip olduğundan emin oluruz. Ekibimiz tüm bu işlemler sırasında sizin adınıza aksiyon alarak hata ve hasar riskini düşürür, sizin ihtiyaçlarınıza göre süreci yapılandırır. Gümrük sigortası hizmetini 30 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere sunan Sertrans Logistics, kontrol ve denetimler sırasında ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluğa karşı sevkiyatınızı güvence altına alır. Aynı zamanda ekibimiz süreç boyunca atılan her adımdan sizi haberdar ederek işlemlerin isteğinize uygun şekilde yürütülmesini sağlar. 

Uluslararası Taşımacılık ve Sertrans Gümrük Sigortası 

Sertrans Logistics yüksek müşteri memnuniyeti ve %99.9 hasarsızlık oranıyla uluslararası taşımacılıkta size en iyi hizmeti verir. Gümrük sigortası ile mallarınızın dünyanın dört bir yanına güven içinde ulaşması gerekli tüm prosedürleri titizlikle takip ederiz, süreç boyunca mallarınızın geçeceği tüm aşamalarda takibini sağlar, işlemlerin hızla gerçekleştirilmesi için tüm özeni gösteririz. Gümrük ve sigorta malları konusundaki tüm endişelerinizi giderecek planlamalarımız, son teknolojiye uygun alt yapımız, gelişmiş hizmet ağımız ile ticari gücünüzü geliştirmenize destek oluruz. Hem yerel hem de global kanalda bulunan gelişmiş network ağımız, ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz çözüm süreçlerimiz ile size benzersiz bir transfer deneyimi sunarız.

Yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri ile her zaman bir adım uzağınızda olan Sertrans, karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ile ilgili duyduğunuz tüm lojistik hizmetlerinde olduğu gibi gümrükleme işlemlerinde de yanınızda. Profesyonel kadrosu ve üstün deneyimiyle Sertrans Logictics’i tercih ederek siz de güvenli ve hızlı uluslararası transfer sürecinin konforunu yaşayabilirsiniz. Uzman ekibimizce hazırlanan planlama ve çözüm senaryolarıyla ithalat ya da ihracat yaparken karşılaşabileceğiniz her türlü soruna karşı önlem alabilir, güvenilir ve tecrübeli uzmanlarımızla ticari başarınızı güvence altına alabilirsiniz. Gümrük işlemleri ve sigortası ile her türlü bilgi paylaşımı ve size özel çözüm alternatifleriyle ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz.

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın