Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Genel Bakış

IATA (International Air Transport Association) , WCA (World Cargo Alliance) ve JCTrans Acente üyeliği olan Sertrans Logistics, havayolu taşımacılığında en etkin çözüm ortağınızdır. Lojistikteki 30 yılı asan tecrübemizi havayoluna da taşıyor, dünya genelindeki tüm havalimanları arasında acente ve havayolları ile yaptığımız anlaşmalarla tüm müşterilerimize güvenli bir taşımacılık sunuyoruz. 200’e yakın ülke ve 817’den fazla noktada charter hizmet, transit taşıma gibi servisleri güçlü ve geniş acente ağımız ile başarıyla gerçekleştiriyoruz.

 
Havayolu Taşımacılığında Güvenilir Hizmet

Sertrans, dünyadaki tüm uluslararası havalimanları arasında acente ve havayolları ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile müşterilerine güvenilir hizmet sağlar. Operasyonel mükemmelliğin ön planda tutan Sertrans havayolu taşımacılığı ile her ihtiyaca özel çözümler ile iş ortaklarının hizmetindedir. Havayolu taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme ve paketleme gibi hizmetler ile uçtan uca çözüm sağlarız.

  • Güçlü̈ ve geniş acente ağı,
  • Farklı havayolu seçenekleri ile hızlı çözümler,
  • Dünyanın her noktasına kapıdan kapıya teslimat,
  • Konsolidasyon ile rekabetçi fiyat avantajları,
  • Uçak kiralama (charter) hizmetleri,
  • Transit (cross trade) taşımalar,
  • Proje taşımacılığı,
  • Tehlikeli madde taşımacılığı,
  • Bozulabilir kargo taşımacılığı.
  • Mikro İhracat ve Mikro İthalat

200’e Yakın Ülke, 817’den Fazla Nokta

Sertrans Logistics, uluslararası havayolu taşımacılığı alanında 200’e yakın ülke ve 817’den fazla noktaya charter hizmet, transit taşıma gibi daha pek hizmeti rekabetçi fiyat avantajları, güçlü ve geniş acente ağı ile sizlere sunar. Geniş acente ağı ile dünyanın dört bin yanındaki tüm havaalanlarına ulaşarak, farklı çözüm avantajları sunan hizmet anlayışı ile Sertrans, işinize kolaylık ticaretinize değer katar.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığında Hızlı ve Güvenli Operasyon Süreci

Sertrans için Uluslararası havayolu kargo taşımacılığı operasyonlarında temel amacımız ürünlerinizi varış noktaların hızla ulaşmasının yanı sıra hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu noktada uluslararası havayolu taşımacılığı alanında uzman ekibimiz bu süreci titizlikle yürütür.

Kontrol: İhracat için belgeler, havalimanına ulaştığında dosyalanır ve kargonun varışından birkaç saat sonra yüklenebilmesi için gerekli kontroller yapılır. Önemli kargo trafiğine sahip büyük havalimanlarında X-ray ve belge kontrolleri birkaç saat içinde tamamlanır.

Elleçleme: Yükünüz yola çıkmadan önce güvenli bir şekilde elleçleme işlemini sağlıyoruz. Bu süreci kargonuzu doğru şekilde yerine ulaşması için titizlikle yerine getiriyoruz.

Depolama: Gümrükleme, kontrol, kargo elleçleme ve depolama hizmetlerini birbirine entegre eden uzman personelimiz, kargoların birkaç saat içinde havalimanından geçmesini planlayarak hareket eder. Bu sayede kargoların bekleme süresi en aza indirilir ve belirli bir hacmi işlemek için gereken süreç önemli ölçüde azaltılır.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığının Avantaj Nelerdir?

Uluslararası havayolu kargo taşımacılığı, sağladığı avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir nakliye modelidir. Bu yöntemin en büyük avantajı zaman tasarrufudur. Nakliyesi sağlanacak mallar demiryolu veya karayolu taşımacılığına göre oldukça hızlı şekilde adrese ulaşır. Bunun yanı sıra ortaya çıkan diğer avantajlar şu şekildedir;

Zamanında Teslim: Uluslararası havayolu taşımacılığında uçuşlar planlamasında genelde büyük sapmalar olmaz. Buda yükün zamanında ve planlandığı şekilde yerine ulaşmasını sağlar.

Hasar İhtimalinin Düşük Olması: Kargonun hava yoluyla sevkiyatı güvenlik tarafından sıkılı şekilde yönetilir. Bu sebeple de çalınma veya hasar görme olasılığı son derece düşüktür.

Hızlı Sonuçlar: Hava taşımacılığı için gümrükleme süresi hızlıdır. Genellikle, yük gemilerine göre boşaltılacak daha az stok vardır. Bu nedenle de tüm işlemler en kısa sürede neticelenir.

200’e yakın ülkede 817’den fazla noktada hizmet veren Sertrans Logistics olarak uluslararası havayolu taşımacılığı alanındaki ihtiyacınıza en uygun çözümleri en uygun maliyetle hizmetinize sunuyoruz. Charter hizmeti ve transit taşıma gibi süreçleri özenli şekilde planlayarak kargonuzu en güvenilir şekilde adresine teslim ediyoruz. Geniş acente ağımızdan ve alanında uzman insan kaynağımızın uluslararası havayolu taşımacılığı alanındaki deneyiminden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın