Uluslararası Karayolları Taşımacılığı Genel Bakış

İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve %99,9 hasarsızlık oranı ile teslim eden Sertrans, karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır. Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için Sertrans, ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katarız. 200’e yakın ülkede ve 800’den fazla noktada; ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınması konusunda size en iyi hizmeti vermek için çalışırız. Üç kıtaya yayılan geniş hizmet ağımızla dünyanın pek çok noktasına hızla ulaşmanızı sağlayarak ticari gücünüzü geleceğe taşıyoruz! Sertrans Logistics olarak; İspanya, Fransa, Almanya ve İtalya’ya direkt hatlarımız sayesinde gidiş dönüş garantisi verdiğimiz karayolu taşımacılığı hizmetimizle tüm yüklerinizi hızlı ve hasarsız bir şekilde tam zamanında adresinize teslim ediyoruz!


Sertrans Logistics, Parsiyel Taşımacılıkta Fark Yaratır

Dünyanın dört bir yanına tüm yükleriniz Sertrans’ta anında ve esnek çözümlerle karşılanır. İster komple ister parsiyel, taşımacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarınız Sertrans’ın uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır.

 • %99,9 hasarsızlık oranı,
 • Zamanında teslim süreleri,
 • Online yük ve araç takibi uygulaması,
 • SMS ile yük ve varış-geliş bilgilendirmesi,
 • Euro/5 ve Euro/6 standartlarında özmal araç filosu, deneyimli sürücü kadrosu,
 • Avrupa’nın her noktasına ulaşan güçlü acente ve uluslararası global network ağı,
 • Tekstil sektörüne özel askılı taşıma imkanı,
 • Özel ekipman, izin ve araç tipi gerektiren taşımalar.

Hızlı Taşımacılık Ürünleri

Tekstil sektörüne özel yepyeni inovatif ürün Fast Fashion ile her Cumartesi İstanbul’dan Barselona ve diğer üç İspanya şehrine 3-4 günde ultra hızlı parsiyel taşımacılık hizmeti veren Sertrans, bu destinasyonu kullanan ihracatçılara süre ve maliyet avantajı sağlıyor. Global birçok markanın birinci tercihi olan Fast Fashion ile tekstil sektörüne yönelik bu ürünü iş ortaklarının hizmetine sunuyor. Sertrans özellikle tekstil sektörünün hızlı taşıma ihtiyacını Fast Fashion ile karşılamaya hazır.

Mini Speed, küçük yükleriniz için hızlı araç servisidir. Hızlı gitmesi gereken yükleri, minivan tipi araçlara yükleyerek, neredeyse uçak hızında karayolu ile sınır kapılarındaki yoğunluklara takılmadan hızlıca adrese teslim seçeneğidir. Tırlara uygulanan yoldaki kısıtlamaların birçoğu minivan araçlara uygulanmamaktadır. Böylelikle durmaksızın yola devam eder ve ürünleri hızlıca teslim ederler. Maliyet ve süre anlamında şirketlere ciddi avantajlar sağlayan Mini Speed hizmeti Sertrans’ın lojistik sektörüne kazandırdığı yepyeni bir hizmettir.

Ultra Speed bölgesine bağlı olarak yüklerin 4 günde teslim edildiği hızlı taşıma ürünüdür. Üç şoför iki araç kullanılarak; uluslararası mevzuatlara uyumlu en hızlı servis verdiğimiz ürünlerimizdendir. Zaman özellikle üretim yapan firmalar için oldukça önemli bir kriter, bu ürünlerin zamanında tesise teslim edilerek üretimin aksamadan devam etmesini sağlayan katma değerli bir üründür.

Express Speed bölgesine bağlı olarak yüklerin 5 günde teslim edildiği hızlı taşıma ürünüdür. İki şoför ile araç seferini gerçekleştirmektedir. Aciliyeti olan yükleriniz için tren, ro-ro, intermodal taşıma modlarıyla vakit kaybına tahammülü olmayan yüklerde müşteriye çok az fiyat farkı ile hız avantajı sağlar. Zaman, üretim yapan firmalar için oldukça önemli bir kriter, bu ürünlerin zamanında tesise teslim edilerek üretimin aksamadan devam etmesini sağlayan katma değerli bir üründür.

Comfort Speed Bölgesine göre değişmekle birlikte yüklerin varış süresinin 6 ile 8 gün arasında olduğu hızlı taşıma ürünlerinden biridir. Yükün varacağı noktaya hızlı varsın ancak fiyatı da ekonomik olsun diyorsanız tercih etmeniz gereken Sertrans hizmeti Comfort Speed olmalı. Comfort Speed ile yükünüz yerine hızlı ve düşük maliyetli ulaşır, size de bu hizmetin keyfini sürmek kalır.

Eco Speed ekonomik ve hızlı taşımacılık arayan iş ortakları tarafından birinci tercih olan bir taşımacılık modelidir. Termin beklentisi olmaksızın, pahada hafif ancak tonajda ağır yükler için uygun, alternatif güzergahlar kullanılarak yapılan, düşük maliyetli Eco Speed ile karayolunda artık ekonomik taşımacılık yapmak mümkün hale geliyor. Taşımacılık maliyetlerinden ciddi tasarruf sağlayan Sertrans Eco Speed hizmeti ticarette her zaman önde olmanızı sağlar. Bölgesine göre değişmekle birlikte yüklerin varış süresi 10-12 gün arasında değişiklik gösterir.

Sertrans, Türkiye’de bir ilk olan shuttle hizmeti IQ+ (International Quick Service) Shuttle ile tüm parsiyel yükleri Avrupa’daki 6 şehre son derece iddialı servis süreleri ve maliyet avantajı ile teslim etmektedir. Avrupa parsiyel taşımacılıkta iddialı varış süreleriyle fark yaratan “ uçak hızında karayolu taşımacılığı” hizmetinden yararlanmak için hemen temasa geçebilir, ticarette önde olanların arasına siz de katılabilirsiniz.

Hazır Giyim Sektörüne Özel Çözümler

Sertrans Logistics olarak, tekstil sektörüne de yön veriyoruz! Yeni inovatif ürünümüz Fast Fashion ile her cumartesi; İstanbul’dan Barselona ve diğer üç İspanya şehrine 3-4 günde ultra hızlı parsiyel taşımacılık servisi sunuyoruz. Tekstil ihracatçılarına yönelik hızlı tasıma ihtiyacını özenle karşılıyor, birçok global markaya başarıyla hizmet veriyoruz!

 • Istanbul : Cumartesi - 12:00
 • Barselona : Çarsamba - Sabah
 • Zaragoza : Çarsamba - Öglen
 • Madrid : Çarsamba - Aksam
 • La Coruna : Persembe

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç haline gelmesi ile küresel ticarette de tarihin en önemli dönüşümü yaşanıyor. Biz bu dönüşüme “B4B4C” adını verdik. (Business for Business for Consumer)

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın