Academy Rookie

Kariyerinizi Yeniden İnşa Edin!

Kendiniz için yeni bir kariyer planlaması mı yapıyorsunuz? Kariyer hayatınızın henüz başındasınız ama ne yapacağınıza karar mı veremediniz? Sizi son yılların en hızlı büyüyen sektörü; E-ticareti, mutfağında yani e-ticaret deposunda deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sertrans Akademi Rookie'yi meslek edindirme kursu gibi düşünebilirsiniz. Hem eğitim alıp, hem de yerinde çalışabilirsiniz; yani Sertrans Hadımköy Tesislerindeki e-ticaret deposunda! Kariyerinizi yeniden inşa edebilir, yeteneklerinize uygun alanda görevlendirilebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken net bir gelir sahibi de olacaksınız? Tüm bunları yaparken aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nin size özel hazırladığı online derslerle öğrendiklerinizi aktif çalışarak tecrübenizle birleştirmeye ne dersiniz?

 

E-Ticaret Depo Operasyonlarında Kariyer Planlayın!

18- 40 yaş aralığında isen eğitim durumun ne olursa olsun; ister ortaokul, ister lise, ister üniversite ya da hiç bir eğitimin olmasa da programa dahil olabilirsin. Tamamen e-ticaret depo operasyonlarında çalışarak, gelir elde etmek istersen sen de hemen Sertrans Akademi Rookie'ye başvurabilirsin.

E-ticaret depo operasyonlarında, el terminali ile ürün toplamak, ürün yerleştirmek ve paketlemek gibi A’dan Z’ye tüm süreçlerin içinde bulunabilir, 1 aylık program süresinde İstanbul Üniversitesi akademisyenlerinden de eğitimler alabilirsin. Süreci başarıyla tamamlarsan İstanbul Üniversitesi tarafından akredite başarı sertifikasına sahip olabilirsin.

Sertrans Akademi Rookie Size Ne Kazandıracak?

  • Günlük net gelir kazanabilirsin,
     
  • Üstün başarı sağlarsan kadroya alınarak sürekli iş imkanı elde edebilirsin,
  • Program sonunda İstanbul Üniversitesi tarafından verilecek, E-Devlette sorgulatabileceğin resmi geçerlilikte akredite sertifikaya sahip olabilirsin,
  • Diğer meslek edindirme kurslarından farklı olarak eğitim boyunca sigortalı olacaksın,
  • E-ticaret operasyonlarını yerinde öğrenerek, eşi bulunmaz bir tecrübe edinebileceksin.

 

 

E-Ticaret Deposunda Çalışmak Ne Demek?

E-ticaret depoları e-ticaret sektörünün mutfağıdır. Bir e-ticaret sitesinden aldığın ürün depoda stoklanır ve gelen siparişe göre paketlenir ve müşteriye kargolanır. E-ticaret deposunda çalışmak demek, e-ticaret depolarında operasyonel sürece dahil olmak demektir. El terminali ile ürün toplamak, ürün yerleştirmek, paketlemek ve kargoya vermek şeklinde özetlenebilir. Bu tabi bu süreç hızlı akışa sahiptir. Hızlı olmanın yanında dikkatli ve özenli olursanız, başarılı olarak bu alanda kariyer sahibi olmak çok kolay olacaktır sizin için.

Ne Kazanacaksınız?

Sertrans Akademi Rookie katılımcıları kazancı günlük olarak gündüz veya gece vardiyasında çalışma durumu ya da hafta sonu çalışma durumuna göre değişecektir. Ancak günümüz koşullarına göre önemli bir geliriniz olacak. Tabi hepsinden önemlisi e-ticaret lojistiğini uzmanından öğrenip, kariyer hayatına yeni bir başlangıç yapma fırsatınız olacak. İstanbul Üniversitesi hocalarından alacağınız eğitimler ve katılım sertifikası da kazançlarınızın arasında yer alacak.

 

Kimi Arıyoruz? .

Sertrans Akademi Rookie programında başvurman için aranan nitelikler:

• Herhangi bir eğitim sınırlamamız yok,

• 18 - 40  yaş aralığında olmak,

• E-ticaret depo operasyonlarında çalışmak için hevesli olmak,

• Ekip çalışmasına yatkın olmak,

• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet etmek.

HEMEN BAŞVUR

RECENTLY ADDED TITLES

Logistics Strategic Transformation

Logistics Strategic Transformation

Global trade is entering a new era and significant changes await the logistics industry.

DISCOVER
Making a Difference in Exports

Making a Difference in Exports

Click now to review the processes that need to be taken to make a difference in exports.

DISCOVER
What is Ro-Ro Transport?

What is Ro-Ro Transport?

Click now to access our blog post about the details of Ro-Ro transport and view the logist

DISCOVER
What is 3PL Logistics?

What is 3PL Logistics?

Click here to reach our article about the details of 3P logistics and examine the logistic

DISCOVER

BLOG

We share with you ideas that can shape the industry and keep you informed about sectoral needs and new trends.

DISCOVER

SERTRANS PORT

By becoming a member of Sertrans Port; You will benefit from the power of Sertrans Logistisc, which has been the number one choice of global and local brands for more than 30 years, and put an end to the trouble of searching for cargo.

DISCOVER
close
Get Offer

Follow us.

done
clear

Home Page
done
clear
close

Portal Entry Get Offer