İnovasyon

İnovasyon

Toplumun ekonomisine katkı sağlayacak şekilde yenilenen bilim ve teknoloji ile inovasyonu tanımlayabiliriz. Kısaca, ticari zeka ile yaratıcı fikirlerin bir araya gelmesidir. Sertrans ise yürüttüğü tüm operasyonlardaki süreçleri titizlikle takip ederek ve gerekli alanlarda inovatif iyileştirmeler yapmanın önemine her zaman inanmaktadır. 

Müşteri için değer yaratılması ürün ya da hizmette farklılıklar ya da maliyetin azaltılması ile mümkün olacağının bilincince olan Sertrans, tüm önceliklerini buna göre dizayn etmektedir.

 

Bir işletmenin diğerlerinden farklı olabilmesi ve maliyetlerini düşürebilmesi için yapılması gereken çalışmalar da ancak inovasyon ile mümkün olabilir. 

Tüm bunların gerekliliğinde inovatif iş yapış tarzıyla sektöründe fark yaratmayı hedefleyen Sertrans, ihtiyaç duyabileceğiniz fikir ve önerilerle ilgilileri bilgilendirmeyi de önemsemektedir.

 

Aynı zamanda geliştirmek, değiştirmek, yenilemek ve verimli aşamalarla, ürünler veya hizmetleri yaratmanın karşılığı olan inovasyon, kurumlar için vazgeçilmez unsurların başında gelir. Yeni fikirler oluşturmak, yenilikçi fikirlerin üretimi ya da mevcutta olan ürün hizmeti geliştirmeyi hedeflemek ise inovasyonun önemli parçalarıdır. 

 

Önemli sorunları ortadan kaldırmak için etkili çözümlerle yeni uygulamaları geliştirmeyi sağlar. İcattan çok, icat edilmiş ürünün gelişmesi ve değişmesini sağlayan yenilikçi fikirlerdir.

 

 Tüm bu çerçevede değerlendirdiğimizde, Sertrans’ın lojistik sektörü için her alanda yer alan inovatif makaleleri ihtiyacınız olan sorulara çözüm bulmanızı sağlar.

 

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın