Akıl İşi

YAPAY ZEKA DESTEKLİ WMS YAZILIMI 'AKIL İŞİ' İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Sertrans ArGe takımının  geliştirdiği sektörün ilk yapay zekâ destekli WMS yazılımı ’AKIL İŞİ’ projemizi iş ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na kayıtlı ar-ge ekibimiz tarafından geliştirilen Akıl İşi uygulamasıyla depo bünyesinde icra edilen tüm operasyonlarımızı hatasız, etkin bir şekilde yönetmekteyiz. Akıl işi, sipariş gruplama ve toplama rotası oluşturma süreçlerini yapay zeka ile yapan ilk ve tek depo yönetim sistemidir. Yeni yazılım sayesinde ürün toplama sürecinde en kısa mesafe yapay zeka tarafından belirlenir ve bu sayede sipariş edilen ürün en kısa sürede paketleme sürecine girer.

Akıl işi aynı zamanda ERP sistemleriyle, e-fatura entegratörleriyle, e-ticaret platformlarıyla kolayca entegre olabilir. Akıl İşi kullanıcılarına sunduğu arayüzlerle stoklarının, siparişlerinin grafik destekli raporlarla anlık olarak takibini mümkün kılınıyor. Bu sayede Sertrans tarafından verilen e-ticaret lojistiği hizmet performansının da firmalar tarafından izlenebilmesi sağlanıyor.  Bu özelliği ile Türk patent ve marka kurumu tarafından faydalı model olarak tescillenmiş olan Akıl işi aynı zamanda pek çok kongre ve yarışmaya katılarak, sahip olduğu yetenekleri ulusal ve uluslararası platformlarda akademi çevrelerine sunup, akademisyenlerin de takdirlerini toplamayı başarmıştır. Satıcı tarafında operasyonel verimliliğin, alıcı tarafında ise hızın en temel beklenti olduğu günümüz e-ticaret dünyasında Sertrans Akıl İşi çok önemli bir görevi üstleniyor.

 

 

Sertrans Akıl İşi yazılımı neler vaat ediyor?

 

Akil İşi İle Siz Neler yapabilirsiniz;

Entegrasyon: Çok kısa sürede ve kolayca kullandığınız ERP’nizi, satış yaptığınız web sitenizi, e-ticaret pazar yerinizi, e-fatura sisteminizi entegre Akıl İşine entegre edebilirsiniz.

Manuel Talimat: İsterseniz entegrasyon haricinde müşteri portalimizden ürünlerinizi, giriş emirlerinizi, sevk siparişlerinizi manuel olarak Akıl İşinde depo oluşturabilirsiniz.

Anlık Bildirim: Akıl İşi ile anlık olarak siparişleriniz hakkında e-mail ya da sms yoluyla bilgi alabilirsiniz..

Portal, Performans Takibi: Akıl İşi’nin kullanıcı portalından  grafiksel raporlar ile anlık olarak sipariş durumlarını, stok miktarlarını, ürün kabul performansımızı izleyebilirsiniz.

İade Yönetimi: Akıl İşi uygulamasında İade ürünlerin fotoğraflarını görüp, satılabilir ya da satılamaz olarak karar verebilirsiniz.

Akıl İşi ile BİZ Neler yapıyoruz;

Anlık Görüntüleme: Oluşturduğunuz ürün giriş ya da sevk emirleri Akıl İşi üzerinde anlık olarak e-mail ya da sms yoluyla depo yöneticisine bildirim oluşturuyoruz.

Hızlı Sevkiyat, Verimli Operasyon:  Akıl İşi sayesinde sevk siparişlerini yapay zeka algoritmaları ile grupluyor, toplama personeline depomuzdaki hangi rotayı izleyerek toplama yapması gerektiğini, el terminali üzerinden gösteriyoruz. Bu sayede verimlilik ve hız maksimum seviyeye çıkıyor.

Akıllı Sayım, Stok Doğruluğu: Sistemin akıllı algoritmalar ile oluşturduğu bölgesel sayım emirleri ile stok ve adresleme doğruluğunu daima en üst seviyede tutuyoruz. Akıl İşi stok doğrulu her zaman en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetinizin gelişmesine destek oluyor.

İade Yönetimi: İade ürünlerinizi fotoğraflıyor, ön kabul işleminde satılabilir veya satılamaz olarak işaretliyoruz, isterseniz kararı sizin vermeniz için portalimiz üzerinden onayınıza sunuyoruz. İade ürünlere dair süreçlerinizi Akıl İşi sizin için basitleştiriyor.

E-fatura, e-irsaliye: Akıl İşi sayesinde e-fatura entegratörünüz ve ERP’niz ile entegrasyon kurarak sizin adınıza e-fatura, e-irsaliye oluşturuyoruz. Bu sayede fatura basım derdinden sizi kurtarıyoruz.

Kargo Paketi, Desi Yönetimi: Akıl İşi ile hangi siparişinizi hangi koliyle gönderdiğinizi takip ediyoruz, böylece kargo firmasından gelecek taşıma maliyetini önceden bilmenizi sağlıyoruz. Kargı süreçlerinde karmasa akıl işi ile son buluyor.

Kargo Entegrasyonu: Kargo firmalarıyla entegre olup, siparişlerinizin kargo takip bilgilerini ERP sisteminize, web sitenize ya da e- ticaret pazar yerinize bildiriyoruz.

Sertrans akıl işi e-ticaret operasyonlarını kolaylaşıyor, hız kazanıyor ve verimliliğiniz artıyor. Sertrans Akıl İşi size karmaşık ve zorlu e-ticaret lojistiği süreçlerinden kurtarıyor. Sizde Akıl İşi ile tanışmak için bizimle irtibata geçin. 
 

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

Türkiye'nin ilk yapay zeka destekli WMS yazılımı Akıl işi videomuzu hala izlemediniz mi?

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik yaklaşımları son yıllarda sıklıkla konuşuluyor. Detaylar yazımızda

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın