AR-GE

AR-GE

Sertrans Ar-ge Merkezi’nde alanında uzman bir ekip ile sektörün geleceğini şekillendirecek, iş ortaklarının ihtiyaçlarından ilham alan projeler geliştirilmektedir. Geliştirilen her bir proje iş ortaklarının lojistik ihtiyaçlarına doğrudan cevap verir nitelikte olup, amaç uçtan uca tedarik zinciri yönetimi anlayışı ile geliştirilen yeni projeler ile Sertrans’ı daha ileriye taşımaktır.

 


 

 

Projeler ile Geleceğin Sertrans’ı Yaratılıyor

Akıllı fiyatlandırma sistemi, dinamik bütçelendirme sistemi, entegrasyon framework, treyler takip sistemleri, yüz tanıma sistemi, otomasyon sistemleri gibi benzeri ileri uygulamalar projeleri arasında yer almaktadır. Bu projeler Sertrans iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetlerden sadece birkaçı. Sertrans Arge Merkezi, sektörün geleceğini şekillendirecek yeni keşifler için durmaksızın çalışmaya devam ediyor.

İnovasyon ve dijitalleşme çalışmalarının yürütüldüğü Sertrans Ar-Ge Merkezi sayesinde müşterilere daha fazla rekabet gücü ve maliyet avantajı sunulmaktadır.

Sertrans Logistics hizmet verdiği sektörlerin iç dinamiklerini, gelecekte oluşacak lojistik ihtiyaç ve beklentilerini bilerek, daima müşteri odaklı, çözüm odaklı yaklaşım prensibiyle hareket ederek bu ihtiyaçlara birebir karşılık gelen en kapsamlı lojistik çözümleri çok hızlı şekilde hayata geçirmektedir.

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın