Neden Biz

NEDEN BİZ ?

Deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücüyle kara, deniz, havayolu ve intermodal taşımacılıkta her seviyede entegre çözümler sunan Sertrans Logistics 30 yılı aşan lojistik uzmanlığıyla, depolama, gümrükleme, dağıtım ve e-lojistik alanlarında en geniş yelpazede uçtan uca hizmet vermektedir. Sertrans yetişmiş insan kaynağı, yüksek sektör tecrübesi, yenilikçi yaklaşımı, etik değerlere bağlılığı ve müşteri odaklı iş yapış tarzı ile yıllardır ulusal ve yerel markaların bir numaralı tercihi olmuştur.

 

TAŞIMACILIK AĞIMIZ.

200’e yakın ülke ve 800’den fazla noktada ihracat ve ithalat yüklerinizi anında ve esnek çözümlerle karşılayan Sertrans Logistics güvenilir çözüm ortağınızdır. Sertrans, güçlü acente ve uluslararası global networkü sayesinde dünyanın pek çok noktasına ulaşmanızı sağlar.

 

KAPASİTE MESELESİ .

E-lojistik her şeyden önce kapasite meselesidir. Sertrans e-ticaretteki ihtiyaçlara cevap veren dolu dolu bir depolama kapasitesi ve hızlı çözüm üreten bir ekiple ticarete yön veren bir uzmanlık gösterir!

Detaylı İncele

 

KABİLİYET MESELESİ .

E-lojistiğin dinamik temposu içinde en iyi hizmeti verebilmek kabiliyet meselesidir! E-ticarette yaşanan ani değişimlere hızla yanıt verebilen bir ekibin yanı sıra; sıfıra yakın bir hata oranıyla Sertrans hep yanınızda!

Detaylı İncele

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın