İnovatif Çözümler | Sertrans

Sertrans Logisitics sektörel ihtiyaçlara uygun inovatif taşımacılık çözümleriler sektöründe fark yaratır. Özelikle hızlı taşımacılık çözümleri hız, ekonomi ve esneklik konusunda kullanıcılarına önemli avantajlar vaat etmektedir.

 

 

ECO SPEED

Ekonomik ve hızlı taşımacılık arayan iş ortaklarımızın birinci tercih olması gereken bir taşımacılık modelidir.

Termin beklentisi olmaksızın, pahada hafif ancak tonajda ağır yükler için uygun, alternatif güzergahlar kullanılarak yapılan, düşük maliyetli Eco Speed ile karayolunda artık ekonomik taşımacılık yapmak mümkün.

Taşımacılık maliyetlerinden ciddi tasarruf sağlayan Sertrans Eco Speed hizmeti, kullanıcılarının ticarette her zaman önde olmasını sağlar
Bölgesine göre değişmekle birlikte yüklerin varış süresi 10-12 gün arasında değişiklik gösterir.

CONFORT SPEED

Bölgesine göre değişmekle birlikte yüklerin varış süresinin 6 ile 8 gün arasında olduğu hızlı taşıma ürünlerinden biridir. Yükün varacağı noktaya hızlı varsın ancak fiyatı da ekonomik olsun diyen müşterimizin tercihi Comfort Speed olmalı.

Comfort Speed ile yük yerine hızlı ve düşük maliyetli ulaşır, kullanıcıya da bu hizmetin keyfini sürmek kalır.

EXPRESS SPEED

Bölgesine bağlı olarak yüklerin 5 günde teslim edildiği hızlı taşıma ürünüdür. İki şoför ile araç seferini gerçekleştirmektedir. 
Aciliyeti olan yükler için tren, ro-ro, intermodal taşıma modlarıyla vakit kaybına tahammülü olmayan yüklerde kullanıcısına çok az fiyat farkı ile hız avantajı sağlar.

Zaman, üretim yapan firmalar için oldukça önemli bir kriter, bu ürünlerin zamanında tesise teslim edilerek üretimin aksamadan devam etmesini sağlayan katma değerli bir üründür.

ULTRA SPEED

Bölgesine bağlı olarak yüklerin 4 günde teslim edildiği hızlı taşıma ürünüdür. Üç şoför iki araç kullanılarak; uluslararası mevzuatlara uyumlu en hızlı servis verdiğimiz ürünlerimizdendir.

Zaman özellikle üretim yapan firmalar için oldukça önemli bir kriter, bu ürünlerin zamanında tesise teslim edilerek üretimin aksamadan devam etmesini sağlayan katma değerli bir üründür.

MİNİ SPEED

Küçük yükler için hızlı araç servisidir. Hızlı gitmesi gereken yükleri, minivan tipi araçlara yükleyerek, neredeyse uçak hızında karayolu ile sınır kapılarındaki yoğunluklara takılmadan hızlıca adrese teslim seçeneğidir.

Tırlara uygulanan yoldaki kısıtlamaların birçoğu minivan araçlara uygulanmamaktadır. Böylelikle durmaksızın yola devam eder ve ürünleri varış noktasına hızla ulaştırılar. Maliyet ve süre anlamında şirketlere ciddi avantajlar sağlayan Mini Speed hizmeti Sertrans’ın lojistik sektörüne kazandırdığı bir hizmettir.

IQ+ (INTERNATİONAL QUİCK SERVİCE) SHUTTLE

Sertrans, Türkiye’de bir ilk olan shuttle hizmeti ile tüm parsiyel yükleri Avrupa’daki 6 şehre son derece iddialı servis süreleri ve maliyet avantajı ile teslim etmektedir.

Avrupa parsiyel taşımacılıkta iddialı varış süreleriyle fark yaratan “uçak hızında karayolu taşımacılığı” hizmetinden yararlanmak isteyen müşterimiz için en doğru tercih IQ+ Shuttle olacaktır.

BARSELONA : 68 SAAT
MÜNIH : 60 SAAT
MILANO : 58 SAAT
PARIS : 85 SAAT
BRÜKSEL : 85 SAAT
AMSTERDAM : 84 SAAT

FAST FASHİON

Tekstil sektörüne özel inovatif  bir üründür. Fast Fashion ile her Cumartesi İstanbul’dan Barselona ve diğer üç İspanya şehrine 3-4 günde ultra hızlı parsiyel taşımacılık hizmeti veren Sertrans, bu destinasyonu kullanan ihracatçılara süre ve maliyet avantajı sağlar. Global birçok markanın birinci tercihi olan Fast Fashion ile tekstil sektörüne hizmet veren iş ortaklarının hizmetine sürekli olarak sunabiliyor durumdayız.

İstanbul : Cumartesi - 12:00
Barselona : Çarşamba - Sabah
Zaragoza : Çarşamba - Öğlen
Madrid : Çarşamba - Aksam
La Coruna : Perşembe

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik yaklaşımları son yıllarda sıklıkla konuşuluyor. Detaylar yazımızda

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın