Hedef 2030

Bir amacımız var, ve bu amaca ulaşmak için her geçen gün daha fazla büyüyen, gelişen ve çabalayan bizler varız. Hedeflerimiz bizim hem motivasyonumuzu hem de var olan gücümüzü daha işlevsel kullanmamıza neden oluyor.

Sertrans olarak ortaya koyduğumuz hedefler doğrultusunda sürekli çalışmak önem kazanmaktadır. Rüzgarda savrulmak değil yön vermektir bizim işimiz.  İyi bir hedef nasıl olmalı; spesifik ve somut, gerçekçi, ölçülebilir, istenilir olmalı ve tabii ki bunları yapabileceğimize inanılmalı.

Ulaşılamayacak hedef yoktur. İyi yapılmamış eylem planı, sorumluluk alamamış şirketler ve kapasitesini tanımayanlar vardır. Ulaşılacak bir hedef yoksa başarı da yoktur! Şirketlerin geleceği ve başarısı koyduğu hedeflere bağlıdır.


İşte biz bu yüzden Sertrans Logistics olarak;

bu anlayışla #Hedef2030 vizyonumuzu oluşturduk ve hedeflerimizi belirledik. Organizasyon yapımızda yapacağımız iyileştirmeler, uygulayacağımız yeni politikalar ve İK teknolojilerine yapacağımız yatırımlarla 2025 yılında Türkiye’nin En İyi Lojistik Organizasyonu olacağız.

2025 yılına kadar, mevcutta 140 bin metrekare seviyelerinde olan yurt içi depolama kapasitemizi, 250 bin metrekarenin üzerine çıkaracağız.

Mevcutta Almanya’da yer alan depo ve satış ofisi yapılanmamızı Avrupa’ya yayarak, 2027 yılına kadar Avrupa’nın beş ülkesinde yerleşik düzende lojistik hizmeti vermeye başlayacak, kendi depolarımız ve satış ağımızla Avrupa pazarındaki gücümüzü daha da güçlendireceğiz.

Filo yönetiminde en yüksek performansı yakalayacak, yerli, yabancı, özmal ve tedarik araçlardan oluşan filomuzu yüksek verimlikle yöneteceğiz

Ar-Ge çalışmalarımıza ağırlık vererek gerek depo gerekse uluslararası nakliye operasyonlarımıza dair teknolojik altyapı seviyemizi her geçen gün biraz daha geliştirecek, 2030 yılında en üst seviyeye çıkaracağız.

Yapacağımız tüm bu çalışmalarla 2030 yılında Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi olacağız!


#Hedef2030’a  hız kesmeden yürüyoruz.

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın