Sertrans Akademi

Bu Program Tam Sana Göre!

Lojistik sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren, Sertrans Logistics ve İstanbul Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen Sertrans Akademi'nin üçüncü dönem kayıtları çok yakında başlayacak!

Management Trainee (MT) ve Rookie (R) adıyla ikiye ayrılan Sertrans Akademi katılımcılarına lojistik sektörüne parlak bir giriş yapma imkânını sunuyor. Program katılımcıları bir taraftan uzman eğitmenlerden alacakları eğitimlerle bilgilerine bilgi katarken diğer taraftan saha uygulamaları ile tecrübelerine tecrübe ekliyor. Üstelik programı üstün başarıyla tamamlayanlar Sertrans bünyesinde istihdam edilme imkânını da yakalıyor.

 

Size Uygun Program Hangisi?

“Sertrans Akademi Management Trainee”

  • Sen de lojistik sektöründe kariyer yapmak istiyorsan; yenilikçi, dinamik, öğrenmeye hevesli ve yeni fikirler yaratıp peşinde tutkuyla koşmaya hazırsan, bu program tam sana göre! Eğer üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Makine, Elektronik ve Lojistik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi isen hemen Sertrans Akademi MT üçüncü dönem başvurını takipte kal, kariyer hayatına parlak ve hızlı bir giriş yap. Programı üstün başarıyla tamamlarsan Sertrans Logistics bünyesinde sürekli olarak istihdam edileceğini de unutma!

“Sertrans Akamdemi Rookie”

  • Hızla büyüyen e-ticaret lojistiği alanında kariyer yapmak isteyenler, Sertrans Akademi Rookie tam size göre! Uzman eğitmenlerden e-ticaret lojistiğinin detaylarını öğrenirken, ülkemizin en büyük e-ticaret lojistiği depolarından birinde çalışarak gelir elde etme fırsatı yakalamak istiyorsanız hemen Sertrans Akademi Rookie programına başvurabilirsiniz. 18-40 yaş aralığındaysanız, gece&gündüz vardiya sistemine göre çalışabilirseniz ve İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet ediyorsanız geç kalmadan Sertrans Akademi Rookie’ye başvurun, öğrenirken gelir elde edin.

 

Sektörün İlk Akredite Eğitim Programı .

 

Sertrans Akademi MT ve R Programları sektörle iş birliklerine yönelik başarılı projelere imza atan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sertrans Logistics iş birliği ile gerçekleştirilmekte olup, Sertrans Akademi MT, İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi koordinasyonunda yürütülmektedir.

İstanbul Üniversitesi tarafından Sertrans Akademi MT ve R'ye özel hazırlanan online eğitim programı çerçevesinde mesleki bilgi edinirken, Sertrans Hadımköy Tesislerinde de fiziken çalışarak saha tecrübesi edineceksiniz. Online ve offline süreçleri başarılı şekilde tamamlamanız durumunda ise Sertrans Akademi MT programı katılımcıları akredite ‘’Başarı Sertifikası’’ almaya hak kazanacaksınız. Sertrans Akademi R programı katılımcıları ise katılım belgesi elde edebilecekler.

Öncelikle yer almak istediğiniz eğitim programı belirlemelisiniz. Sertrans Akademi MT programı için üçüncü dönem kayıtları çok yakında açılacak. Sertrans Akademi R içinse hemen başvuru yapabilirsiniz.

 

 

Sertrans Akademi Size Neler Kazandıracak?
 

İster Sertrans Akademi MT ister Sertrans Akademi R programı fark etmeksizin işi yerinde ve uzmanından öğrenme fırsatınız olacak.

Sertrans Akademi MT programını başarıyla tamamlayarak, akredite sertifika alma hakkını kazanacağınız gibi üstün performans sergilerseniz Sertrans Logistics bünyesinde sürekli istihdam edilerek kariyer hayatına hızlı ve parlak bir giriş yapacaksınız. Üstelik herhangi bir alanla sınırlı kalmaksızın şirket bünyesinde size en uygun alanda çalışma imkânına sahip olacaksınız. 

Sertrans Akademi R programına dahil olmak için ise ülkemizin en hızlı büyüyen sektörü e-ticaret sektörünün mutfağı konumunda olan e-ticaret depolarında çalışarak işi yerinde ve uzmanından öğrenebileceksiniz. Üstelik bu öğrenme sırasına net gelir elde edebileceksiniz. Ayrıca İstanbul Üniversitesi’nin programı başarıyla tamamlayanlara sunacağı katılım belgesi ile bundan sonraki kariyer hayatınız için birçok kapıyı hızla açacaksınız. 

Şimdi tercih sizin Sertrans Akademi MT mi sana en uygun olan yoksa Sertrans Akademi R mi?

 

 

Akredite Sertifika Nedir?

 

Programı başarıyla tamamlayan Sertrans Akademi MT program katılımcılarının sahip olduğu akredite sertifika resmi geçerliliğe sahiptir. E-Devlet üzerinden de sertifikalarım alanında görüntülenebilir. A’dan Z’ye lojistiğe dair tüm detayların ve lojistik süreçlerinin konu alınacağı eğitimler sayesinde program sonunda kariyer yolculuğunda büyük bir adım atabilirsiniz.

 

Eğitimler Nerede Gerçekleşecek?

 

İstanbul Üniversitesi tarafından belirlenen program çerçevesince gerçekleşen online eğitimi internet bağlantınız olan her yerden almanız mümkün. Pratik dersler, Sertrans Logistics Hadımköy Tesislerinde haftanın 6 günü gerçekleşir (Yerleşilen programa ve departmana göre gün sayısı 5 gün olarak değişiklik gösterebilir). Ulaşım için servis desteği Sertrans Logistics tarafından sağlanır.

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik Yaklaşımı

Sürdürülebilir Lojistik yaklaşımları son yıllarda sıklıkla konuşuluyor. Detaylar yazımızda

KEŞFET
Yeşil Mutabakat Nedir?

Yeşil Mutabakat Nedir?

Yeşil Mutabakat nedir ve lojistik sektörüne ne gibi etkileri vardır? Yeşil mutabakat

KEŞFET
Lojistikte Dünya Trendlerine Bakış

Lojistikte Dünya Trendlerine Bakış

Lojistik sektöründe dünyadaki trendler hangi yöne gidiyor? Detayları yazımızda

KEŞFET
Lojistikte Stratejik İK Dönüşümü

Lojistikte Stratejik İK Dönüşümü

Lojistikte stratejik İK dönüşümü ve bu dönüşümde Sertrans’ın rolü

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın