Sertrans'ta Hayat Var

Sertrans olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren var oluş amacımızı gerçekleştirmek, üretilen emeği ve değeri hedeflerine ulaştırmak üzere çalışıyoruz. Bu doğrultuda tam 34 yıldır değer üreten markaların çözüm ortağıyız ve her geçen gün yol arkadaşlarımızla birlikte büyüyoruz.

Eğer bugün sektörümüzde fark yaratabildiysek, Türkiye’nin en büyük e-com şirketi olduysak, şüphesiz bunun en büyük sebeplerinden biri bu yolda birlikte yürüdüğümüz, bize güç olan ekip arkadaşlarımız.

Ekibimizle attığımız her adım başarıya giderken, Sertrans olarak biz de ekip arkadaşlarımızın başarılarına destek olacak bir anlayışı benimsiyoruz ve #SertranstaHayatVar diyoruz. Bu anlayışla şirketimizde olmazsa olmaz dediğimiz beş kavramı sizlerle paylaşmak isteriz: eşitlik, birliktelik, gelişim, eğlence ve destek.

 

Neden Eşitlik?

Çünkü bu dünyada her bireyin cinsiyet, yaş, görev ve mevki fark etmeksizin eşit olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Sertrans’ta eşitliği benimsiyor ve hiçbir fark gözetmeksizin tüm çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına uygun iş ortamları oluşturmak için çalışıyoruz.

Neden birliktelik?

Çünkü başarının çeşitliliğin gücünden geldiğine inanıyoruz. Her bir çalışanın bir birey olarak var olabilmesiyle de birlikteliğin yaratılabildiğini düşünüyoruz. Bu yüzden tüm Sertranslılar için fikirlerinin dinlendiği, başarılarının alkışlandığı, ilerlemelerinin önündeki tüm engellerin kaldırıldığı, özgür çalışma ortamları yaratıyoruz.

Neden Gelişim?

Çünkü çalışanlarımızın önce kendi başarılarını, sonra şirketimizi geleceğe taşıyacak en büyük gücün gelişim olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Sertranslılara yarının dünyasında ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz.

Neden Eğlence?

Çünkü zaman zaman bizi yoran bu çalışma temposunun içinde bize güç katması için eğlencenin olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden Sertranslıların bir aile gibi hissedebilecekleri, beraber gülüp eğlenebilecekleri ortamlar yaratıyoruz.

Neden Destek?

Çünkü tüm arkadaşlarımıza sadece iş ortamında değil, özel hayatlarında da destek olabilmenin onlara nasıl hissettireceğini biliyoruz. Bu yüzden çalışma arkadaşlarımızın sağlık, eğitim gibi ihtiyaç duydukları alanlarda sunduğumuz imkanlarla yanlarında olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Biz yürüdüğümüz bu yolda çalışanlarımızla var olduğumuzu biliyoruz. O yüzden her bir çalışanımızın hayatına daha fazla dokunmak, onlara mutlu olabilecekleri bir iş ortamı sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlayışımızla da Sertrans’ta eşitlik, birliktelik, gelişim, eğlence ve destek var; kısaca #SertrastaHayatVar diyoruz.  


SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET
Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

Temmuz Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Temmuz ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın