Sektörler

Sektörler

Küreselleşme, teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme gibi kavramlar güçlendikçe lojistik süreçlerinin alanı da genişlemeye devam ediyor. Her gün dünyanın pek çok ülkesi arasında milyonlarca ürün sevkiyatı gerçekleşirken sürekli büyüyen lojistik sektöründe müşteriler için kaliteli ve verimli lojistik yönetiminin önemi artmakta. Bu anlamda güvenilir ve tecrübeli lojistik şirketleri ile çalışmaya ihtiyaç duyan şirketler, özellikle kendi sektörlerinde hizmet sunan ve deneyim sahibi olan ekiplerle çalışmayı arzularlar. Bu noktada, Sertrans Logistics, halihazırda pek çok sektör için hizmet sunan Türkiye’nin en köklü lojistik firmalarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. 30 yılı aşkın süredir lojistik faaliyetlerinde bulunan Sertrans, sektörel anlamda en geniş tecrübeye sahip şirketlerden biridir. Farklı sektörlere dair tecrübesini iş yapış modeline de yansıtmış olan Sertrans Logistics, sektörlerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri ile fark yaratmaktadır.

 

Sertrans Logistics’in Hizmet Sunduğu Sektörler

Sertrans Logistics, halihazırda pek çok önemli sektörde müşterileri için etkili çözümler üretmektedir. Son yıllarda hızlı büyüyen e-ticaret sektörü için e-ticaret lojistiği hizmeti sunan Sertrans, Türkiye’nin bu alandaki ilk şirketi olarak ön plana çıkmaktadır. 30 yılı aşkın süredir lojistik hizmetleri ile yerel ve globalde pek çok önemli şirketin bir numaralı çözüm ortağı olan Sertrans, e-ticaret lojistiğinde de 10 yılı aşkın bir süredir hizmet sunmaya devam etmektedir. Ticaret dünyasının en yoğun sektörlerinde hizmetler sunan Sertrans Logistics’in çalıştığı sektörler arasında otomobil lojistiği ve hazır giyim lojistiği hizmetleri ön plana çıkar. Her iki sektörde de olduğu gibi  Sertrans; elektronik lojistiği, sağlık lojistiği, kozmetik lojistiği ve tekstil lojistiği sektörlerinin ihtiyaçlarına uygun ortaya koyduğu çözümler ile fark yaratmaktadır. Bunun için deneyimli, özverili ve nitelikli ekibi ile kurumsal ve yeni nesil bir hizmet anlayışıyla çalışan Sertans, hızlı ve işlevsel çözümler üreterek müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutar. Sertrans Logistics’in ön plana çıkan bir diğer hizmeti de her geçen gün yenilenmeye ve çağdaş hizmetler sunarak çağın gerekliliklerini sürdürmeye devam eden perakende lojistiği hizmetidir. Bu sektörün dinamiklerine uygun hizmet anlayışı ile öne çıkan Sertrans, yoğun sektör tecrübesi ve alanında uzman ekibi ile ihtiyaçlara uygun ve hızlı çözüm üretme kapasitesine sahiptir.

Sertrans Logistics’in Sektörel Hizmetlerinin Ayrıcalıkları

Sertrans Logistics’in hizmet sunduğu sektörlerin her biri, insanların hayatında önemi olan ve bundan dolayı yoğun lojistik faaliyetinin gerçekleştiği alanlardır. Bununla birlikte dünya her geçen gün değişir ve sektörlerin hepsi bu duruma ayak uydurmak zorunda oldukları için sürekli ve dinamik bir şekilde dönüşüm geçirmeye devam ederler. Bu durum, lojistik hizmetleri için de aynı dinamizmi gerektirir. Sertrans Logistics’in temel ilkelerinden yenilikçilik ve dinamizm, her sektör için sunulan hizmetler konusunda güncel olmayı ve yeni nesil bir iş anlayışı sürdürmeyi gerektirir. 1989 yılından beri bu ilkelerle hareket eden ve müşteri odaklı, etik değerleri ön plana çıkaran bir yaklaşım ile hizmet eden Sertrans Logistics, sektörel gelişmeleri ve trendleri hızlı bir şekilde hizmetlerine yansıtır.

Sertrans Logistics, tedarik zinciri yönetimi konusunda sunduğu katma değerli hizmetler ile şirketler için depolama ve taşımacılık faaliyetlerinden çok daha fazlasını vadeder ve müşterilerinin ticari faaliyetlerine yoğunlaşarak şirketlerini büyütmesine yardımcı olur. Bağlı iştiraklerinin yanı sıra ulusal ve küresel pek çok lojistik birliğine üyeliği bulunan Sertrans Logistics, kurumsal hizmet anlayışını benimser ve hizmet sunduğu tüm sektörlerde müşterileri için doğru, hatasız, istikrarlı ve şeffaf bir şekilde çalışır. Deneyimli insan kaynağı alt yapısı ile ön plana çıkan Sertrans, hizmet sunduğu sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerin güvenle tercih ettiği bir çözüm ortağıdır.

Siz de kendi sektörünüzde ayrıcalıklı hizmetler sunan hızlı, güvenilir ve işlevsel çözümler üreten bir lojistik şirketi ile çalışmak isterseniz hemen Sertrans Logistics ile iletişime geçebilir; deneyimli ve özverili ekibimizin kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

PROJE GÖSTERİM VIDEOMUZ YAYINDA!

2030 Yılında Türkiye'nin En Büyük Lojistik Şirketi Olacağız !

Hemen İzle

SON EKLENEN BAŞLIKLAR

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını keşfet

Almanya dış ticaret pazarını derinlemesine keşfedin. Fırsatlar ve ipuçları yazımızda.

KEŞFET
Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

Ağustos Ayı Dış Ticaret Verileri

2023 Ağustos ayı dış ticaret verileri karşılaştırmamızı yazımızda inceleyebilirsiniz.

KEŞFET

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET

SERTRANS PORT

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksin.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın