SERTRANS AKADEMİ
2. DÖNEM KAYITLARI ÇOK YAKINDA! .

Sektörün ilk ve tek pratikle teorik
eğitimin bir arada olduğu,
akredite sertifikalı programı!

E-Lojistiği Öğrenirken
Kazanma Zamanı!

E-ticaret her geçen gün ticaretin ta kendisi olma yolunda hızla ilerliyor. Bu büyük değişimin bir parçası olmak isteyenlere özel program ikinci dönem eğitimleri çok yakında başlıyor!

Lojistik sektöründe 30 yılı aşkın süredir çözüm ortağı olan, 10 yılı aşkın süredir e-ticaret sektöründe güvenilir çözümler sunan Sertrans Logistics ve İstanbul Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen Sertrans Akademi'ye katılanlar, değişimin bir parçası olacak. Konunun uzmanlarından alınacak E-Lojistik süreçlerindeki eğitimlerle yepyeni bir kariyer yolculuğuna başlayacaklar...

Teorik Eğitim İçeriğinde Neler Var?

 • E-Ticarete Giriş
 • E-Ticarette Marka Yönetimi
 • E-Ticaret Dijital Reklamcılığı
 • E-Ticaret ve Arama Motoru Optimizasyonu
 • E-Ticaret ve Müşteri Memnuniyeti
 • E-Ticarette Tüketiciyi Anlamak
 • E-Ticaret & Sosyal Medya
 • E-Ticaret Lojistiğinin Önemi
 • E-Ticarette Lojistik Yönetimi
 • E-Ticarette Operasyon Yönetimi
 • E-Ticarette Stok Yönetimi
 • E-Ticaret & Çalışan Yönetimi

İstanbul Üniversitesi İş Birliği ile
Akredite Eğitim Fırsatı .

E-Lojistik Uygulamaları ve Pratikleri isimli sertifika programı sektörle iş birlikleri ile başarılı projelere imza atan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sertrans Logistics iş birliği ile faaliyete geçirildi. Süreç, İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi koordinasyonunda yürütülüyor.

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi tarafından hazırlanan ders içeriklerine dayalı programı başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar ‘’Başarı Sertifikası’’ almaya hak kazanacaklar.

keyboard_arrow_right

Sertrans Akademi Eğitimi Kaç Saat?

Sertrans Akademi Eğitim Programı, 225 saatlik pratik eğitim programı ile 24 saatlik teorik eğitim olmak üzere toplam 249 saatlik kapsamlı sektörel eğitimdir. Pratik dersler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 08:30 – 18:00, Cumartesi günü 08:30 - 13:00 saatleri arasında Sertrans Logistics Hadımköy Tesislerinde gerçekleşir. Teorik dersler online olarak Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

Eğitim Neler Kazandıracak?

Sertrans Akademi'ye katılanlar, e-ticareti uzmanından öğrenme fırsatını yakalayacaklar. Üstelik bir taraftan e-ticareti mutfağında öğrenirken bir taraftan da ek gelir elde edecekler.

Lojistik alanında yetişmiş insan kaynağı ihtiyacını karşılayarak, bu alanda kariyer hedefi olanlar için gelecekte önemli bir noktaya gelmek üzere eğitim imkânı sunar. Sınırlı sayıda kişinin katıldığı Akademi programının 1. dönemi 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

E-Ticaret Lojistiği Alanında Kendini Geliştirmek İstiyorsan.. .

E-Ticaret Lojistiği Alanında Kendini Geliştirmek İstiyorsan.. .

Akredite Sertifika Nedir?

E-Lojistik Uygulamaları ve Pratikleri isimli program ile sahip olabileceğin akredite sertifikan resmi geçerliliğe sahip olup, E-Devlet üzerinden de sertifikalarım alanında görüntülenebilir. A’dan Z’ye e-ticaret ve e-lojistik süreçlerinin konu alındığı eğitim sayesinde sadece Sertrans Logistics’te değil, sektörde çözüm üreten tüm firmalarda kariyer hedeflenebilir.

Eğitimler Nerede Gerçekleşecek?

24 saat sürecek online teorik eğitimi internet bağlantısı olan her yerde almak mümkün. 225 saat sürecek pratik dersler, Sertrans Logistics Hadımköy Tesislerinde haftanın 6 günü (Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi) gerçekleşecek. Ulaşım için servis desteği Sertrans Logistics tarafından sağlanacak.

HADIMKÖY TESİSLERİ ve GENEL MÜDÜRLÜK .

Ömerli Mah. Hadımköy İstanbul Cad. No: 260 34555 Arnavutköy İstanbul

info@sertrans.com.tr

0850 288 81 81 / 0212 703 35 00

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma: 08:30 – 18:00 Cumartesi: 08:30 - 13:00

Daha Fazla Sertrans .

Neden Biz?

Neden Biz?

Deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücüyle kara, deniz, havayolu...

Fikirler

Fikirler

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar...

B4B4C

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç...

close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın