SERTRANS AKADEMİ
2. DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI! .

Sertrans Akademi artık iki ayrı programla
eğitimlere devam edecek:
Management Trainee ve Rookie!

Bu Program Tam Sana Göre!

Lojistik sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren, Sertrans Logistics ve İstanbul Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen Sertrans Akademi'nin ikinci dönem kayıtları başladı!

Yeni dönemde Management Trainee (MT) ve Rookie (R) adıyla ikiye ayrılan Sertrans Akademi katılımcılarına lojistik sektörüne parlak bir giriş yapmanın imkânını sunuyoruz. Program katılımcıları bir taraftan uzman eğitmenlerden alacakları eğitimlerle bilgilerine bilgi katarken diğer taraftan saha uygulamaları ile tecrübelerine tecrübe ekleyecek. Üstelik programı üstün başarıyla tamamlayan kişiler Sertrans bünyesinde istihdam edilme imkânını da yakalamış olacak.

Size Uygun Program Hangisi?

  “Sertrans Akademi Management Trainee”
 • Sen de lojistik sektöründe kariyer yapmak istiyorsan; yenilikçi, dinamik, öğrenmeye hevesli ve yeni fikirler yaratıp peşinde tutkuyla koşmaya hazırsan, bu program tam sana göre! Eğer üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Makine, Elektronik ve Lojistik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi isen hemen Sertrans Akademi MT başvur kariyer hayatına parlak ve hızlı bir giriş yap. Üstelik programı üstün başarıyla tamamlarsa Sertrans Logistics bünyesinde sürekli olarak istihdam edileceğini de unutma!
  “Sertrans Akademi Rookie”
 • Son yılların hızla büyüyen e-ticaret lojistiği alanında kariyer yapmak isteyenler, Sertrans Akademi Rookie tam size göre! Uzman eğitmenlerden e-ticaret lojistiğinin detaylarını öğrenirken, ülkemizin en büyük e-ticaret lojistiği depolarından birinde çalışarak gelir elde etme fırsatı yakalamak istiyorsanız hemen Sertrans Akademi Rookie programına başvurabilirsiniz. 18-40 yaş aralığındaysanız, gece&gündüz vardiya sistemine göre çalışabilirseniz ve İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet ediyorsanız geç kalmadan programa başvurabilirsiniz. Hemen Sertrans Akademi Rookie’ye başvurun, öğrenirken gelir elde edin.

Sektörün İlk Akredite Eğitim Programı .

Sertrans Akademi MT ve R Programları sektörle iş birliklerine yönelik başarılı projelere imza atan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sertrans Logistics iş birliği ile gerçekleştirilmekte olup, Sertrans Akademi MT, İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi koordinasyonunda yürütülmektedir.

İstanbul Üniversitesi tarafından Sertrans Akademi MT ve R'ye özel hazırlanan online eğitim programı çerçevesinde mesleki bilgi edinirken, Sertrans Hadımköy Tesislerinde de fiziken çalışarak saha tecrübesi edineceksiniz. Online ve offline süreçleri başarılı şekilde tamamlamanız durumunda ise Sertrans Akademi MT programı katılımcıları akredite ‘’Başarı Sertifikası’’ almaya hak kazanacak. Sertrans Akademi R programı katılımcıları ise katılım belgesi elde edebilecekler.

Yer almak istediğiniz eğitim programını seçerek, hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sertrans Akademi Size Neler Kazandıracak?

İster Sertrans Akademi MT ister Sertrans Akademi R programı fark etmeksizin işi yerinde ve uzmanından öğrenme fırsatınız olacak.

Sertrans Akademi MT programını başarıyla tamamlayarak, akredite sertifika alma hakkını kazanacağınız gibi üstün performans sergilerseniz Sertrans Logistics bünyesinde sürekli istihdam edilerek kariyer hayatına hızlı ve parlak bir giriş yapacaksınız. Üstelik herhangi bir alanla sınırlı kalmaksızın şirket bünyesinde size en uygun alanda çalışma imkânına sahip olacaksınız. 

Sertrans Akademi R programına dahil olmak için ise ülkemizin en hızlı büyüyen sektörü e-ticaret sektörünün mutfağı konumunda olan e-ticaret depolarında çalışarak işi yerinde ve uzmanından öğrenebileceksiniz. Üstelik bu öğrenme sırasına net gelir elde edebileceksiniz. Ayrıca İstanbul Üniversitesi’nin programı başarıyla tamamlayanlara sunacağı katılım belgesi ile bundan sonraki kariyer hayatınız için birçok kapıyı hızla açacaksınız. 

Şimdi tercih sizin Sertrans Akademi MT mi sana en uygun olan yoksa Sertrans Akademi R mi? Seçimini yap ve hemen başvur.


Akredite Sertifika Nedir?

Programı başarıyla tamamlayan Sertrans Akademi MT program katılımcılarının sahip olabileceğini akredite sertifika resmi geçerliliğe sahiptir. E-Devlet üzerinden de sertifikalarım alanında sertifikanızı görüntüleyebilirsiniz. A’dan Z’ye lojistik ve lojistik süreçlerinin konu alınacağı eğitimler sayesinde program sonunda kariyer yolculuğunuzda büyük bir adım atacaksınız.

Eğitimler Nerede Gerçekleşecek?

İstanbul Üniversitesi tarafından belirlenen program çerçevesince gerçekleşecek online eğitimi internet bağlantınız olan her yerden almanız mümkün. Pratik dersler, Sertrans Logistics Hadımköy Tesislerinde haftanın 6 günü gerçekleşecek (Yerleşeceğiniz programa ve departmana göre gün sayısı 5 gün olarak değişiklik gösterebilir). Ulaşım için servis desteği Sertrans Logistics tarafından sağlanacak.


HADIMKÖY TESİSLERİ ve GENEL MÜDÜRLÜK .

Ömerli Mah. Hadımköy İstanbul Cad. No: 260 34555 Arnavutköy İstanbul

info@sertrans.com.tr

0850 288 81 81 / 0212 703 35 00

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma: 08:30 – 18:00 Cumartesi: 08:30 - 13:00

Başvuru Koşulları Neler?

 • Sertrans Akademi Management Trainee programı için 18 - 35, Sertrans Akademi Rookie programı için  18 - 40 yaş aralığında olmak gerekir. 
 • Sertrans Akademi MT programı başvuruları 25 Kasım 2021 23:59’a kadar devam etmektedir. Sertrans Akademi R programı için son başvuru dönemi bulunmamaktadır.
 • Başvuruların değerlendirilmesi 26 Kasım tarihinde gerçekleşecek, eğitime kabul edilenler mülakata davet edilecektir. Mülakatı başarıyla geçenler, mevcut yetkinliklerine uygun pozisyona yerleştirilerek program sürecine tabi olacaktır.  
 • Sertrans Akademi MT programına Katılım kontenjanlarla sınırlıdır.
 • Eğitim almaya hak kazananların 29 Kasım 2021 Pazartesi günü kayıt evraklarını tamamlamaları gerekmektedir. Resmi kayıt işlemi aynı gün Sertrans Hadımköy Tesislerinde gerçekleşecektir. Evraklarını tamamlamayanların kayıt işlemleri yapılmayacaktır.
 • Eğitim sertifikası hakkını kazanmak için pratik ve teorik eğitimleri başarı ile tamamlanması gerekir.
 • Eğitime kabul edilen tüm katılımcılara pratik eğitim çalışmaları için servis ve yemek imkânı sunulur.
 • Pratik eğitime katılan herkes çalışma günü kapsamında sigortalıdır.
 • Sertrans önceden bildirmek şartıyla eğitim saatlerinde veya eğitimin yapıldığı platformlarda değişiklik yapabilir.
 • Kontenjan üzeri başvuru talebi oluşması halinde Sertrans Logistics Hadımköy Tesislerine yakın ikametgâh, eğitim durumu vb. konular kapsamında, eleme İstanbul Üniversitesi tarafından yapılır.
 • Eğitime kabul edilenlerin zaruri bir durum oluşmadığı müddetçe derslere tam ve zamanında katılması zorunludur.

Daha Fazla Sertrans .

Neden Biz?

Neden Biz?

Deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücüyle kara, deniz, havayolu...

Fikirler

Fikirler

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar...

B4B4C

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç...

close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın