SERTRANS PORT İLE
YÜK BULMA DERDİNE SON! .

İhracat ve ithalat taşımalarında yük bulma derdine son veren Sertrans Port ile üye olarak yük arama derdine son verenlerin arasına katılmak ister misiniz? Hemen şimdi üye olun, kazanmaya başlayın!

Aradığınız Yük Aracınıza Gelsin!

İster bireysel ister kurumsal araç işleteni olun, ihracat ve ithalat taşımalarında her zaman en iyi kazancı sunan Sertrans Port tam size göre. Sertrans Port sayesinde ister ihracat ister ithalat taşımalarında birçok taşıma işini aynı anda görebilir, istediğiniz işe istediğiniz tekliği kolayca verebilirsiniz.

Sertrans Logistics güvencesiyle, sigortalı ve ödeme garantili şekilde istediğiniz yükü taşımaya hazırsanız, siz de hemen üye olun, aradığınız yük aracınıza gelsin!

Buraya 3'lü görsel ekleyeceğim. .

Buraya 3'lü görsel ekleyeceğim. .

Neden Sertrans Port?

Sertrans Port’a üye olarak; 30 yılı aşkın süredir global ve yerel markaların bir numaralı tercihi olan Sertrans Logistisc’in gücünden faydalanacak ve yük arama derdine son vereceksiniz.

Sertrans Port ile çalışarak;

  1. Toplamda 200 ülkede 800’den fazla noktada sunulan kara, deniz, hava taşımacılığı çözümleri ile dünya genelinde yaygın bir hizmet ağına sahip olan Sertrans Logistics’in uluslararası taşımacılık havuzunun kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz.
  2. İthalatta Fransa’dan gelen her 100 arabanın 25’ini sahip olan, Portekiz’de yüzde 40, İspanya’da yüzde 30 üzerinde bir pazar payı olan Sertrans ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
  3. Global birçok markanın yüksek hacimli yüklerine kolayca ve sürekli taşıma imkânına sahip olabilirsiniz. 
  4. Ödeme alamamak gibi bir probleminiz olmaz çünkü taşıdığınız her yük Sertrans Logistics garantisi altındadır.
  5. Tüm süreçlerinizi online ortamda kolayca yapabilir, istediğiniz yüke istediğiniz teklifi kolayca verebilirsiniz.
  6. Siz sadece taşımaya odaklanırsınız, yük bulmak gibi bir derdiniz kalmaz.

Platform Size Neler Kazandıracak?

• En büyük kazancınız yük arama derdinizin olmaması. İşiniz ve kazancınız günden güne büyüyecek.

• Birçok taşıma önerisini aynı anında görebilecek, bu sayede size en uygun yükü seçme ayrıcalığınız olacak.

• Hem gidişte hem de dönüşte yükünüz olabilir. Vereceğiniz tekliflerle gidiş ve dönüşte yük sahibi olabilirsiniz. Böylece aracınız kârlı bir taşımacılık sağlayabilir, siz de çift yönlü kazanç elde edebilirsiniz.

• Sadece tek bir sektöre yönelik değil, tüm sektörlerde taşıma yapma imkânınız olur.

• Güvenilir iş ortağı ile kazanç sağlayabilirsiniz. Sektörde 30 yılı aşkın taşımacılık tecrübesiyle, teknolojik altyapısı ve uzman kadrosu ile profesyonel iş kalitesini her zaman önceliklendiren Sertrans Logistics ile çalışmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Buraya yatay başvur butonlu görsel hazırlatacağım

Sertrans Port nasıl çalışır?

Hemen tek tıkla tüm bilgilerinizi kayıt formuna doldurarak, platformun üyesi olabilirsiniz. Üyelik talebinizin onaylanmasının ardından size özel kullanıcı adı ve şifre ile Sertrans Port sisteminde yer alan yükleri görebilir, taşımak istediğiniz yüke dair teklifinizi kolayca iletebilirsiniz. Bu sayede aradığınız yük, aranıza gelir. Yük aramak diye bir derdiniz olamaz.

Üstelik dönüş yolu için de yükünüzü önden ayarlayabilir, Sertrans güvencesiyle kârlı bir taşımacılık işlemi sağlayabilirsiniz. İşinizi geliştirmek için yapmanız gereken tek şey, Sertrans Port üyelik formunu doldurmak!

Aracınız mı var, yük bulmak için ne yapmalısınız?

Henüz Sertrans Port’a üye değilseniz, ilk adımda üye olmalısınız! Artık siz de bireysel veya kurumsal araç sahibi olmanız fark etmeksizin Sertrans’ın uluslararası taşımacılık havuzunun bir parçasısınız. Son aşamada ise yükünüzle buluşma zamanı… Size uygun rotadaki yüklere teklif verin ve yükünüzü hazır bilin!

BAŞVURU FORMU .

Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Daha Fazla Sertrans .

Neden Biz?

Neden Biz?

Deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücüyle kara, deniz, havayolu...

Fikirler

Fikirler

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar...

B4B4C

B4B4C

Dijital teknolojilerin gelişimi, hız, verimlilik ve sürdürülebilirliğin birer ihtiyaç...

close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın