Uluslararası Lojistik

Herhangi bir ürünün ilk üreticisinden son tüketiciye ulaşmasını sağlayan nakliye, depolama, ambalajlama, gümrükleme ve dağıtım süreçlerinin tümüne lojistik adı verilir. Tedarik zinciri içindeki her hareketin ve sürecin verimli bir şekilde ilerlemesine yardımcı olan lojistik hizmetleri sayesinde ürünün doğru zamanda doğru yere en uygun koşullarla ulaşımı sağlanır. Lojistik, uluslararası ticari faaliyetlerde de ihracat ve ithalat yapan firmaların başarısı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

 

Uluslararası Lojistik Nedir?


 

Ürünlerin farklı ülkelere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşımını sağlayan dağıtım ve nakliye süreçlerine uluslararası lojistik adı verilir. Uluslararası lojistik ihracat ya da ithalat faaliyetlerinin temelini oluşturur. Ülkeler arasında ticaret faaliyetleri uluslararası lojistik ve taşımacılık şirketleri aracılığı ile sağlanır. Ürünlerin farklı ülkelere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşımının sağlanması; tedarik zincirinin güvenilirliğine,  lojistik hizmetlerin kalitesine ve lojistik çalışanlarının sorumluluğuna bağlıdır. Lojistik faaliyetlerin başarılı olması, ihracat ve ithalat yapan firmaların uluslararası alanda güvenilirliğinin kanıtlanması ve başarılı olmasının en önemli anahtarıdır. Uluslararası lojistik hizmetleri alanında uzman ve profesyonel bir ekibe sahip Sertrans Logistics ile çalışarak ürünlerinizin farklı ülkelere ihracatının sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yurt dışından ithal etmek istediğiniz ürünleri, Sertrans Logistics ile çalışarak doğru bir şekilde ve zamanında temin edebilirsiniz.

 

Sertrans Uluslararası Taşımacılık Deneyimi Hakkında Bilgilendirme


 

Kurulduğu 1989 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösteren Sertrans Logistics, tedarik zinciri yönetiminde sunduğu lojistik hizmeti ile hem ulusal hem de uluslararası alanda müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır. Konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle tedarik zincirinin her aşamasını hatasız, doğru ve hızlı bir şekilde planlamayı başaran Sertrans Logistics, şeffaf ve dürüst iş yapma prensibi sayesinde en çok tercih edilen lojistik firmalarından biridir. Her bir müşterinin ihtiyacına özel esnek ve inovatif lojistik hizmeti sunan Sertrans Logistics; yüksek kapasiteli antrepo ve depoları, yurt içi ve yurt dışındaki ofisleri, ileri düzeydeki IT teknolojileri ve Ar-Ge ekibi, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı ile uluslararası düzeyde lojistik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. 

 

Uluslararası Lojistik Hizmetleri Nelerdir?


 

Sertrans Logistics;

 

● Tedarik zinciri yönetimi

● Depo hizmetleri

● Dağıtım

● Proje koordinasyonu

● Proje yönetimi

● Gümrük hizmetleri

● Sigorta hizmetleri

● Nakliye gibi alanlarda hizmet sunar. 

 

Çözüm odaklı çalışma prensibini benimseyerek müşterileri ile daima iletişim halinde olan Sertrans Logistics, uluslararası standartlara uygun şekilde gerçekleştirdiği taşımacılık faaliyetleri ile müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılamayı başarır. Müşterinin ürün ya da hizmetlerini güvenilir ve zamanında hedef noktaya ulaştırır ve tüm bu süreçte maliyetin de belirli ve makul aralıklarda olmasına özen gösterir. Sertrans Logistics’i farklı kılan hızlı ve güvenilir lojistik hizmetinin yanı sıra maliyet açısından makul teklifler vermesi ve tutarlı çalışma prensibidir.

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın