Yurt İçi Kara Taşımacılığı

Her türdeki ticari ürünün karayolu vasıtası ile güvenli ve zamanında müşteriye ulaştırılmasına karayolu taşımacılığı denir. Bu alanda faaliyet gösteren pek çok firma olsa da sağlam altyapısı ile fark yaratan ve tüm sürecin başından sonuna kadar müşterileri ile kontak halinde olan marka, sunduğu hizmetlerle yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Kullandığı teknolojik imkanlar ile müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılamak adına yurt içi kara taşımacılığı alanında güvenilir çözümler üretir. Online şekilde teslimat süresi boyunca ürün takibi hizmeti sağlayarak süreç takibini kolaylaştırır. %99.9 hasarsızlık oranı ile yurt içindeki tüm ticari teslimatlarınızı zamanında ulaştırır. Siz de ticari anlamda iyi ilişkiler geliştirmek ve yurt içi karayolu taşımacılığı alanında beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayarak firmanızın büyümesine katkı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz lojistik desteği Sertrans Logistics ile sağlayabilirsiniz.

 

Sertrans Logistics ile Kara Yolu Taşımacılığının Avantajları

 

Dünya genelinde en çok tercih edilen taşıma yöntemi olan kara yolu taşımacılığı pek çok avantajı ile firmaların tercih sebebi haline gelir. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık alanında hizmet vererek, kara yolu avantajlarını teknolojik altyapısı ve uzman kadrosu ile müşterileri için çok daha cazip bir hale getirir. Diğer taşıma yöntemlerine göre çok daha ucuz ve güvenli bir yöntem olan kara yolu, ülkemizdeki geniş kara yolu ağı sayesinde yurt içi karayolu taşımacılığı seçeneğini çok daha cazip hale getirir. Farklı yük çeşitleri ve özel araç gerektiren yükler için taşımacılık hizmeti sunabilen marka, zamanında teslimat sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutar. Bunun yanı sıra kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti de sunarak farklı doğrultudaki ihtiyaçlara cevap verir. Ayrıca yük takip sistemi sayesinde lojistik hizmeti boyunca yükünüzü takip etme ve zaman kontrolü sağlama imkanı sunar. SMS yoluyla yük ve varış-geliş durumlarında bilgilendirme sağlar. Tüm bu özellikleri ile yurt içi karayolu taşımacılığının tüm avantajlarını size sunarak markanıza değer katar.

 

Sertrans Logistics Taşımacılık Anlayışı


 

Dünyanın dört bir noktasına karayolu taşımacılığı yapan marka, yurt içi karayolu taşımacılığı konusunda ülkemizdeki firmalara farklı şekillerde hizmet verir. Müşterilerine uzman kadrosu ile tüm süreç boyunca hizmet ederek destek sağlar. Online yük ve araç takibi sistemi ile sürecin takibini kolaylaştırır ve şeffaf bir hizmet anlayışı sunar. Komple ve parsiyel taşımacılık alanında müşteri beklentilerini esnek bir şekilde karşılar. Sahip olduğu Euro/5 ve Euro/6 standardındaki geniş araç filosu ve tecrübeli sürücüleri ile müşterilerine yurt içi kara taşımacılığı alanında güven verir. Özel ekipman ve araç tipi gerektiren durumlarda da çözümler üreterek her türdeki ticari ürünü başarılı bir şekilde taşır. Farklı tipteki hızlı taşıma modellerinden express ve ultra speed gibi müşteri merkezli çözümleri sunarak müşterilerine avantaj sağlar. Kapıdan kapıya teslimat yaparak süreç içerisinde aktif şekilde yer alır. Siz de yurt içi kara taşımacılığı alanındaki tüm sorunlarınıza Sertrans Logistics ile akılcı çözümler sağlayabilir, marka değerinizi büyütebilirsiniz.

 

BLOG

Sektöre yön verebilecek fikirleri sizlerle paylaşıyor, sektörel ihtiyaçlar ve yeni trendler hakkında sizleri haberdar ediyoruz.

KEŞFET
close
Teklif Alın

Bizi Takip Edin.

done
clear

Ana Sayfa
done
clear
close

Portal Girişi Teklif Alın